۱۱ نفر
۲۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۸
ساخت کلید و پریزهای بی خطر در تبریز

برای نخستین بار در دنیا، گروه سرمایه گذاری ایپک پالاس کلید و پریزهایی ساخته که با افتخار می‌گوید بی خطر است.

به گزارش خبر آنلاین از تبریز، وحید اطهری مخترع کلید و پریزهای بی خطر در گفتگو با خبرآنلاین در مورد اختراع خود گفت:  این نوع تکنولوژی در هیچ یک از کشور های دنیا وجود ندارد و این اختراع در سطح جهان بی بدیل است.

وی افزود: این محصول در ایران ثبت اختراع شده و هیچگونه خطر برق گرفتگی وجود نداشته و کاملا بی‌خطر محسوب می‌شود.های دنیا وجود ندارد و این اختراع در سطح جهان بی بدیل است.

این مخترع تبریزی با اشاره به اینکه با همکاری گروه سرمایه گذاری ایپک پالاس در حال راه اندازی کارگاه تولیدی محصول بی خطر است افزود: در حال حاظر در شهرک صنعتی آخولا کارگاهی درحال راه اندازی است و تا اواخر مهر ماه سال جاری نخستین محصول کارخانه به بازار خواهد آمد.

اطهری با بیان اینکه کشورهایی همچون کانادا و استرالیا خواهان انتقال تکنولوژی این اختراع بودند افزود: برای اینکه این تکنولوژی در ایران بماند و برای جوانان ایرانی اشتغال زایی شود با همکاری گروه سرمایه گذاری ایپک پالاس توانستیم خط تولید محصول را در ایران و در شهر مادری خود تبریز تاسیس کنیم.

نادر درژه مدیر عامل گروه سرمایه گذاری ایپک پالاس نیز گفت: در حال حاًضر از کشورهای مختلف دنیا سفارش صادرات داریم که امیدواریم با افتتاح خط تولید بتوانیم ارزآوری قابل توجهی برای ایران داشته باشیم.

وی با بیان اینکه در حال حاظر گروه سرمایه گذاری ایپک پالاس در یکی از نقاط محروم تبریز در حال ساخت مجتمع تجاری است افزود: هدف ما کمک به اقتصاد کشور و توسعه محلات محروم است .

وی افزود: مجموعه ایپک پالاس امیدوار است با حمایت های مردم و مسولین بتواند کلید پریزهای بدون خطر را به نقاط مختلف دنیا به نام کالای ایرانی صادر کرده و موجب افتخار ایران باشد.

درژه افزود: سرمایه گذاری های ما به اینجا ختم نشده و در کنار مجتمع تجاری تفریحی ایپک پالاس، نخستین پارک ماجرا جویی ایران را در تبریز احداث خواهیم کرد.

۴۶

کد خبر 1281076

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =