ایرانسل و های وب تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

همزمان با دومین روز برگزاری نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۹ «ایرانسل» و «شرکت داده گستر عصر نوین (های وب)» تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

 به گزارش روابط عمومی ایرانسل، صبح امروز ۲۹ تیرماه ۱۳۹۸ تفاهم نامه همکاری با های‌وب با هدف به کارگیری ظرفیت‌های طرفین در زمینه توسعه پوشش مناطق روستایی و کمتر توسعه یافته و پوشش شبکه‌های ارتباطی باند پهن ثابت کشور، بین دکتر بیژن عباسی آرند، مدیرعامل ایرانسل و دکتر ایمان میری، مدیرعامل شرکت داده گستر عصر نوین (های‌وب) امضا شد.

ایرانسل به عنوان بزرگترین اپراتور دیتای کشور و های وب به عنوان یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات ارتباطی ثابت در کشور پیرو این تفاهم نامه تمامی امکانات و ظرفیت‌های خود را در راستای ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات ارتباطی در سراسر کشور، با تمرکز بر بهبود وضعیت پوشش در مناطق روستایی به کار خواهند گرفت.

ایرانسل در نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۹ غرفه‌های جداگانه‌ای در سالن‌های ۶، ۸-۹، ۱۸، ۲۷ و ۳۸ و محوطه نمایشگاه را برای ارائه و معرفی خدمات خود، در نظر گرفته است.

نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۹ از پنجشنبه ۲۷ تا یکشنبه ۳۰ تیرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران، از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۸، پذیرای بازدیدکنندگان است.

۲۱۲۱

کد خبر 1281335

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =