بازدید معاون وزیر کشور و مدیرکل بحران وزارت جهاد از روند جبران خسارت کشاورزان لرستانی

معاون وزیر کشور و مدیر کل دفتر مدیریت بحران و کاهش مخاطرات وزارت جهاد کشاورزی از دبیرخانه کارگروه بحران و خسارات سیل سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان بازدید نمود.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، دکتر موحدپور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری استان، به همراه دکتر بازدار رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان و با حضور مهندس شجاعان رئیس مرکز توسعه دولت الکترونیک فن آوری اطلاعات و آمار وزارت کشور، مهندس سید محمد موسوی مدیر کل دفتر مدیریت بحران و کاهش مخاطرات وزارت جهاد کشاورزی و مهندس پور سیف مدیر کل فن آوری اطلاعات استانداری استان، از دبیرخانه کارگروه بحران و خسارات سیل سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان بازدید بعمل آورده و از نزدیک در جریان نحوه بررسی و ثبت پرونده های بهره برداران کشاورزی خسارت دیده از سیل فروردن ۹۸ قرار گرفتند.
بازدید از روند ثبت پرونده های خسارت دیدگان
 در جریان این بازدید مهندس شجاعان و مهندس موسوی ضمن گفتگو با کارشناسان این دبیرخانه ضمن آشنایی با روند ثبت پرونده های خسارت دیدگان سیل اخیر با مسائل و مشکلات روبه رو نیز آشنا شدند.
در پایان این بازدید نیز رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان از نحوه کمک و امدارسانی به سیل زدگان سیل فروردین ۹۸ و نحوه بررسی و ثبت پرورده های تشکیل شده خسارت دیدگان
توضیحاتی ارائه نمودند.
46
کد خبر 1281746

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =