دیدگاه کاربران خبرآنلاین درباره تولید پژو ۳۰۱/ پژو ۳۰۱ جایگزین تیبا و پراید شود

برخی کاربران خبرآنلاین درباره تولید پژو ۳۰۱ می‌گویند: «وقتی خودروسازان اعلام می‌کنند خودروهای دپوشده در پارکینگ به‌دلیل کسری قطعات است، چطور خودرو جدید و روز اروپا را تولید می‌کنند. »

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، خط تولید پژو ۳۰۱ بدون حضور شرکت پژو هفته گذشته راه‌اندازی شد. این در حالی است که کاهش حجم تولید خودرو و عدم تزریق به موقع خودرو به بازار، بحرانی جدی را در بازار این کالای بادوام ایجاد کرده است.

در چنین شرایطی، کاربران خبرآنلاین دیدگاه جالبی درباره پژو ۳۰۱ داشتند. در نظرسنجی‌ای که خبرآنلاین منتشر کرده بود، «محمدی» یکی از کاربران خبرآنلاین نوشت: «پژو یک واژه فرانسوی است و بهتر نیست برای اسمش از برند ایرانی استفاده شود. »

کاربر دیگری که نام خود را «صنعت غیررقابتی و گلخانه‌ای» عنوان کرده، تصریح کرد: «ما اگر خودروساز در مقیاس منطقه‌ای و جهانی بودیم، خودمان انواع پلتفرم خودرو پیشرفته و به روز بومی را طراحی و در داخل قطعات آن را ساخته و تبدیل به خودرو بومی برای مصرف داخلی و صادرات می‌کردیم؛ نه این‌که قطعات ساخت شرکت پژو را با مهندسی معکوس شبیه‌سازی کرده و با کیفیت خودمان تولید کنیم! »

کاربری نیز یادآور شد: «مایلی‌کهن هنوز همون ۴۰۵ قدیمی رو سوار می‌شه و خیلی خاکی و ساده‌زیسته. »

یکی از کاربران خبرآنلاین متذکر شد: «به‌زودی شاهد هزاران هزار کشته خواهیم بود! وقتی که توانایی تولید خودرو نداریم، واقعا چرا ادعا داریم؟ »

کاربری نوشت: «این خودرو هر چی باشه، اسم پژو روشه، نمی‌شه که بدون موافقت پژو بسازنش. اگر غیر از اینه، خوب یک دفعه برن بنزی، لکسوسی، چیزی بزنند و خلاص. »

یکی از کاربران عنوان کرد: «ما که تو هزینه‌های اولیه و ساده زندگی موندیم، اون وقت در مورد ماشین فرانسوی نظر بدیم؟ »

کاربری تاکید کرد: «وقتی ایران‌خودرو اعلام می‌کنه خودروهای دپو شده در پارکینگ ایران خودرو به‌دلیل کسری قطعات است، چطور خودرو جدید و روز اروپا رو بدون کسر مدارک تولید می‌کند. »

کاربری تصریح کرد: «قیمتش چنده؟ یعنی میخوان چند بندازن به مردم؟ ۳۰۰ میلیون؟ بیشتر؟ کمتر؟ »

کاربری نوشت: «اگر جایگزین پراید و تیبا بشه، خوبه. »

۲۲۳۲۲۵

کد خبر 1281817

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • علی IR ۰۸:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
  0 0
  خیلی جوک قشنگی بود این ماشین زیر۲۰۰ نمیدن بازار
 • شهرام افشار ۱۵:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۵
  0 0
  با سلام اين جایگزین پژو 405 و سمند میشه نه پراید