سرمایه گذاری ۱۸ میلیارد ریالی در تاسیسات صنعت توزیع برق شهرستان گرمسار

به منظور توسعه زیرساخت های برق رسانی در گرمسار، مبلغ ۱۸ میلیارد و ۳۶۷ میلیون ریال از ابتدای سال جاری تاکنون در تاسیسات صنعت توزیع برق این شهرستان سرمایه گذاری شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان ،مدیرتوزیع برق شهرستان گرمسار با اشاره به این که طرح احداث شش ایستگاه هوائی توزیع برق برای تامین برق متقاضیان و مشترکان به اجرا در آمده گفت: با نصب این تعداد پست هوائی، ۲۲۵ کیلوولت آمپر به ظرفیت ایستگاه های توزیع برق این شهرستان اضافه شده است.

ذبیح اله احمدی با بیان این که در راستای پروژهکاهش تلفات انرژی الکتریکی، دو هزار و ۸۰۰ متر کابل خودنگهدار احداث گردیده افزود: بهینه سازی پنج هزار و ۹۰۰ متر شبکه های توزیع برق شهرستان ، از جمله اقداماتی است که به همت اکیپ های عملیاتی این مدیریت اجرائی شده است.

وی با ابراز این که برقراری یک هزار و ۵۰۰ متر شبکه روشنائی معابر ، از دیگر فعالیت های صورت گرفته محسوب می شود تصریح کرد: ۱۹۰ دستگاه سرچراغ جدید روشنائی نیز در سطح معابر این شهرستان برقرار گردیده است.

وی خاطرنشان کرد: نصب ۱۱ دستگاه کنتور هوشمند طرح فراسامانه اندازه گیری و مدیریت انرژی (فهام) در سه ماهه نخست امسال، از دیگر فعالیت هایی است که به اجرا در آمده است.

۴۶

کد خبر 1282069

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =