بخش اول ماشین‌آلات خط تولید سیمان سفید ازنا وارد کارخانه شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از ورود پارت اول ماشین آلات خارجی خط تولید سیمان سفید ازنا به محل این کارخانه خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، محمدرضا صفی‌خانی امروز در جریان بازدید از طرح سیمان سفید ازنا در جمع خبرنگاران بیان کرد: پارت اول ماشین آلات خط تولید سیمان سفید ازنا به ارزش ۳۴ میلیون یوآن معادل ۵ میلیون دلاد و وزن ۵۳۰ تن وارد محل احداث این کارخانه شد.
وی ادامه داد: با اقدامات صورت گرفته و همت سرمایه‌گذار حداکثر ظرف سه ماه آینده پارت دوم و سوم تجهیزات خارجی این شرکت به وزن کلی ۳ هزار تن نیز از گمرک ترخیص شده و وارد محل سایت خواهند شد.
تا 3 ماه دیگر کلیه تجهیزات وارد می شود
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان عنوان کرد: به بیان دیگر تا ۳ ماه آینده کل تجهیزات ساخت خارجی این کارخانه وارد شده و زمینه برای نصب آنها مهیا می‌شود.
صفی‌خانی در بخش دیگری از سخنانش ادامه داد: حجم سرمایه‌گذاری کلی طرح سیمان سفید ازنا در حدود ۲۵۰ میلیارد تومان بوده و تاکنون دارای پیشرفت فیزیکی بیش از  ۳۲ درصدی فیزیکی و ۵۰ درصدی ریالی است.
وی عنوان کرد: عملیات اجرایی سیمان سفید ازنا شهریور سال گذشته با حضور وزیر صمت آغاز شده و پس از گشایش اعتبار اسنادی شاهد اجرایی شدن آن در زمینی به مساحت ۵۰ هکتار هستیم.
قرارداد ساخت تجهیزات داخلی سیمان سفید ازنا نیز منعقد
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان با اشاره به اینکه قرارداد ساخت تجهیزات داخلی سیمان سفید ازنا نیز منعقد شده است، افزود: تجهیزات داخلی این واحد در حال ساخت هستند و عملیات ساختمانی آن نیز با سرعت مناسبی در حال انجام است و امیداریم در موعد مقرر شاهد تکمیل این طرح بسیار مهم باشیم.
46
کد خبر 1282402

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =