۰ نفر
۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۰
مصطفوی: به همه ویچ‌های دنیا بدهکاریم

رئیس کمیته استیناف می‌گوید نه فقط استقلال، بلکه همه تیم‌های لیگ برتر بدهکارند.

روزنامه خبرورزشی نوشت: داریوش مصطفوی به عنوان رئیس کمیته استیناف صدور مجوز حرفه‌ای بعد از سال‌ها دوباره درگیر مسائل روز فوتبال ایران شده است.

شما گفته‌اید استقلال ۳۵میلیارد بدهی دارد و از آسیا حذف می‌شود؟
اول بگویم که بنده به عنوان رئیس کمیته استیناف صدور مجوز حرفه‌ای نباید مصاحبه کنم، اما همین قدر به شما بگویم من نگفتم استقلال بلکه گفتم همه تیم‌های لیگی بدهی دارند و باید مشکل خود را قبل از شروع لیگ نوزدهم حل کنند.

گویا این کمیته‌ای که شما رئیس آن هستید به خواست AFC تشکیل شده و...
ببینید لیگ ما در زمان صفایی‌فراهانی فقط در ظاهر حرفه‌ای شد، اما هیچ تغییری ایجاد نشده و ما داریم با کمک همکاران و فدراسیون، فوتبال حرفه‌ای را شروع می‌کنیم.

ولی در این سال‌ها شعار زیاد داده شده و مردم باور نمی‌کنند تیم‌های بدهکار در لیگ شرکت نکنند.
به هر حال باید از یک جایی شروع کرد. فوتبال این نیست که مدیرعامل عوض کنیم و خودمان را حرفه‌ای جلوه بدهیم. ما الان به همه ویچ‌های دنیا بدهکاریم و این خوب نیست. بالاخره از یک جایی باید جلوی این مسائل گرفته شود. البته این روزها خود فدراسیون هم گرفتاری مالی دارد، ولی من استقلال را فقط به عنوان یک مثال مطرح کردم. نکته دیگر اینکه مردم باید از فوتبال لذت ببرند نه اینکه مدام اخبار بدهی تیم‌های محبوب خود را بخوانند و... باشگاه‌ها هم باید برابر مقررات بازیکن بگیرند و قرارداد ببندند.

شما با این رقم‌های سرسام‌آور موافقید؟
ببینید من با علی کریمی ۱۷۰میلیون تومان قرارداد بستم که واقعاً یک مهره بزرگ بود و با اشتیاق هم آمد و خیلی کمک کرد، چون یک پرسپولیسی واقعی بود. الان شما می‌بینید که بازیکن مصدوم می‌خرند که اصلاً بازی نمی‌کند. من آمده‌ام که جلوی بازیکنان بی‌کیفیت و بی‌کلاس را بگیرم. این‌طوری مسلماً کیفیت لیگ هم بالا می‌رود و مردم از تماشای بازی‌های زیبا لذت می‌برند.

این مطلب را هم بخوانید: سرمایه پرسپولیس و استقلال کمتر از ۱۲ میلیون تومان!

43503

کد خبر 1282490

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =