تیراندازی پلیس برای زمین‌گیر کردن زورگیران خشن

تسنیم نوشت: سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری پایتخت از تیراندازی پلیس برای زمین‌گیر کردن زورگیران خشن خبر داد.

ساعت ۲۳:۱۵ مورخ ۳۰ تیر ۹۸ عوامل کلانتری ۱۰۷ فلسطین همراه با اکیپی از پلیس افتخاری در راستای پیشگیری از جرم، سرقت و موبایل‌قاپی حین گشت‌زنی در محدوده میدان فردوسی، خیابان شهید سپهبد قرنی متوجه شدند سرنشین یک دستگاه موتورسیکلت با سلاح سرد قصد زورگیری از یک شهروند را دارد و راکب موتورسیکلت با پلاک مخدوش نیز منتظر او است.

ماموران انتظامی با رویت این صحنه برای دستگیری سارقان وارد عمل شدند که سارقان پس از حمله با چاقو به سمت ماموران، با سوار شدن بر روی موتورسیکلت اقدام به فرار کردند.

ماموران نیز به تعقیب سارقان پرداخته که سارقان با از دست دادن تعادل پس از پنج دقیقه تعقیب و گریز، زمین خوردند و با پای پیاده اقدام به فرار کردند.

سارقان حین فرار از صحنه، یکی از نفرات پلیس افتخاری را با چاقو از ناحیه پا مصدوم کردند و در ادامه به سراغ مرد جوانی رفته و او را نیز از ناحیه گردن با چاقو مجروح کردند.

این سارقان شرور مجددا به سمت ماموران حمله‌ور شده که ماموران با استفاده از قانون به کارگیری سلاح یکی از ماموران را از ناحیه پا و دیگری را از ناحیه دست مورد هدف گلوله قرار داده و آنها را زمین‌گیر کردند.

در ادامه ماجرا، پلیس افتخاری و شهروند مصدوم به بیمارستان انتقال یافتند.

ماموران نیز پس از زمین‌گیر سارقان متوجه زنگ خوردن بی‌وقفه یک تلفن‌همراه داخل جیب یکی از سارقان شدند که پس از پاسخ دادن به تماس مشخص شد آنها پس از ضرب و شتم یکی از شهروندان در میدان بهارستان تلفن‌همراه او را به سرقت برده‌اند.

سرهنگ علی آقا کارخانه؛ سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری پایتخت با اعلام این خبر و ضمن تأکید بر توجه شهروندان به هشدارهای پلیسی برای مراقبت از گوشی تلفنهای‌همراه خود، گفت: در نهایت هر دو سارق برای مداوا به بیمارستان منتقل شدند و پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

۴۷۲۳۴
کد خبر 1282600

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =