۰ نفر
۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۶
۶+۱ مورد عجیب بارسلونا در خط حمله

بارسا در حال حاضر تعداد قابل توجهی مهاجم آماده دارد.

عرفان حاج‌بابایی: لیونل مسی،لوییز سوارز،آنتوان گریزمان،عثمان دمبله، فیلیپه کوتینیو و مالکوم. این فهرست مهاجمان بارسلونا در حال حاضر است. تیمی که همیشه به ارائه فوتبال هجومی و البته داشتن مهاجمینی طراز اول معروف بوده، حالا بیش از همیشه در خط حمله خودش با ترافیک بازیکن روبرو است و معمولا هم کم پیش می آید که یک تیم از این تعداد بازیکن در خط حمله بهره مند باشد. بازیکنانی که هر کدام برای بازی در ترکیب اصلی مدعی هستند و نیمکت نشینی آن ها می تواند به قیمت از دست رفت شان تمام شود و باعث شود که آن ها به فکر ترک بارسا بیفتند. اتفاقی که آینده بازیکنانی مثل دمبله و مالکوم را هم از این لیست مورد تردید قرار داده و این احتمال وجود دارد که آن ها فصل بعد در نیوکمپ نباشند. همچنین فیلیپه کوتینیو که در اصل بازیکنی در خط میانی است اما بارها به عنوان مهاجم چپ در تیم والورده به بازی گرفته شده هم شاید به دلیل عملکرد نه چندان خوب خود در بارسا این تیم را ترک کند اما در حال حاضر گویا بارسا هیچ برنامه ای برای فروش ستاره های خط حمله خود ندارد. اتفاقی که حتی واکنش طنزآمیز کاربران فضای مجازی را هم به دنبال داشته و آن ها هم به شکل زیر از ترکیب فصل بعد بارسا رونمایی کرده اند:

معمای نیمار

بازگشت ستاره برزیلی به نیوکمپ بی تردید می تواند طوفانی ترین اتفاق نقل و انتقالات تابستانی باشد. انتقالی که البته هرچه از تابستان می گذرد احتمال وقوعش کمتر می شود و دیگر در رسانه ها اخبار بازگشت نیمار به بارسا کمتر شنیده می شود با این حال هنوز هم احتمال این اتفاق وجود دارد.

اتفاقی که بارسا برای آن حاضر بود تا کوتینیو و دمبله را هم به پی اس چی بدهد اما پاریسی ها نپذیرفتند و اعلام کردند که فقط برای نیمار پول نقد می خواهند.همین مسئله باعث ایجاد کندی در روند مذاکرات دو تیم شده. با این حال اگر در نهایت نیمار به بارسلونا برگردد خط حمله بارسا آتشین تر از همیشه خواهد شد و آن گاه شاید ارنستو والورده بازیکنی مثل مالکوم را در لیست فروش قرار دهد. مالکومی که از اورتون و آرسنال هم پیشنهاداتی داشت اما تا کنون با موافقت مسئولان بارسا مواجه نشده است.

۲۵۴ ۲۵۱

کد خبر 1282840

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =