تغییر محل شعب اخذ رأی انتخابات شورایاری در برخی محلات

تسنیم نوشت: همزمان با برگزاری انتخابات شورایاری‌ها در محلات تهران ، تخلفات نیز از سوی مسئولان برگزار کننده در حال انجام است و این در حالیست که هیچ کدام از مسئولان اجرایی حاضر به پاسخگویی در این زمینه نیستند.

پنجمین دوره انتخابات شورایاری فردا( جمعه ۴ مرداد) در ۳۵۲ حوزه انتخابیه برگزار می‌شود و سیدآرش میلانی نایب رئیس ستادهماهنگی شورایاری‌ها عنوان کرده است این‌ انتخابات از ساعت ۸ صبح چهارم مردادماه (جمعه) آغاز و به مدت ۸ ساعت ادامه خواهد داشت و در صورت نیاز و براساس آیین‌نامه می‌توان به مدت چهار ساعت زمان انتخابات را تمدید کرد.

این انتخابات به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود و ۷۰۰۰ صندوق رأی در ۱۷۰۰ شعبه مستقر خواهند شد. همچنین در این دوره از انتخابات ۱۲هزار و ۳۲۸ نفر ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد صلاحیت ۱۲ هزار و ۳۰ نفر تایید شده‌اند و صلاحیت ۵۶ نفر احراز نشده و مابقی افراد نیز به علت نقص مدرک و عدم تصحیح آن از دور انتخابات خارج شدند.

با توجه به اینکه شعب رأی از چند روز پیش در محلات انتخاب شده بود و این موضوع نیز به کاندیداهای انتخابات شورایاری‌ها اعلام شد اما در اقدامی عجیب محل برگزاری انتخابات(شعب در محلات) که در مساجد بود تغییر کرده و به محل دیگری منتقل شده است و علی‌رغم پیگیری‌های انجام شده هیچ کدام از مسئولان برگزاری انتخابات در ارتباط با این موضوع حاضر به پاسخگویی نبوده‌اند.

پیش نیز برخی از اعضای سابق شورای شهر تهران در ارتباط با برگزاری این دوره از انتخابات و اینکه مجری و ناظر انتخابات شهرداری تهران است واکنش‌های را نشان داده بودند و عنوان کردند که برگزاری این انتخابات به این روش شائبه دارد.

۱۷۲۳۱

کد خبر 1283344

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =