کعبی: میناوند را نباید به باشگاه و تمرین راه بدهند

تسنیم نوشت: کعبی گفت: پرسپولیس بدون حاشیه کار می‌کند اما امثال میناوند از هزار طریق می‌خواهند به تیم ضربه بزنند.

حسین کعبی درباره حاشیه‌های پیرامون تیم فوتبال پرسپولیس پیش از آغاز لیگ برتر و انتقاداتی که به اردوی این تیم در ترکیه می‌شود، گفت: «شرایط پرسپولیس خوب است و مشکلی ندارد اما دوستانی که پشت صحنه هستند، بهتر است حاشیه‌سازی برای این تیم را کنار بگذارند. عده‌ای وقتی دیدند برانکو از پرسپولیس رفته, شروع به انتقاد کردند، افرادی که تیم ندارند و از عمد می‌خواهند تیم را به حاشیه ببرند. مهرداد میناوند یکی از این افراد است که می‌خواهد با مصاحبه‌های حاشیه‌ای خودش را مطرح کند. مردم و هواداران با رفتن برانکو نگران پرسپولیس هستند و با این شرایط باز هم عده‌ای می‌خواهند اوضاع تیم را خراب‌ کنند.»

او در ادامه صحبت‌هایش گفت: «تیم بدون حاشیه کار می‌کند اما افرادی همانند میناوند از هزار طریق می‌خواهند به پرسپولیس ضربه بزنند. امثال این افراد را نباید به باشگاه و سر تمرین راه بدهند. افرادی که واقعاً به فوتبال ضربه می‌زنند. من در سپیدرود دیدم که خداداد عزیزی آمد و چطور تیم را نابود کرد.»

بازیکن پیشین پرسپولیس ادامه داد: «اجازه بدهید این تیم در آرامش کارش را بکند, پرسپولیس هواداران زیادی دارد و حتی یک پیرزن 70 ساله را بابت رفتن برانکو، مقابل ساختمان باشگاه می‌آورد. در حال حاضر همه تیم‌ها روی پرسپولیس زوم کرده‌اند تا دیگر قهرمان نشود، سپاهان را ببینید که چطور بی سر و صدا کارش را انجام می‌دهد. دیگر تیم‌های مدعی نیز همین شرایط را دارند اما در پرسپولیس عده‌ای اجازه برقراری آرامش را نمی‌دهند.»

کعبی گفت: «چرا بعد از اینکه برانکو از پرسپولیس جدا شد، عده‌ای سر و کله‌شان پیدا شده و حاشیه‌سازی می‌کنند؟ دلیلش این است که برانکو به این افراد باج نمی‌داد و حالا که از تیم رفته، این افراد 20 متر زبان در آورده‌اند. پرسپولیس از داخل حاشیه ندارد اما دوستان درباره خودشان چه فکر می‌کنند که اینقدر درباره همه چیز تیم اظهار نظر می‌کنند و تیم را به حاشیه می‌برند؟ واقعاً فکر می‌کنند در این باشگاه سهیم هستند؟ شما چه کار دارید که تیم کجا می‌رود و اردو می‌زند؟ باشگاه‌ها باید برنامه‌هایش را اجرایی کند، چون باید پاسخگوی مردم و هواداران باشد. اینکه افرادی تیم ندارند و بیایند مصاحبه کنند که اردوی پرسپولیس در ترکیه خوب نبوده، چه دردی را دوا می‌کند؟»

بازیکن پیشین تیم ملی ایران, با بیان اینکه دیگر اخبار را پیگیری نمی‌کند، گفت: «در فوتبال ما آنقدر فساد وجود دارد که دیگر برای پیگیری آن علاقه‌ای ندارم. فوتبال ما پاک نیست و کثیف است. الان مسئول اتفاقات بدی که در فوتبال ما رخ می‌دهد کیست؟ بعد از اینکه مقصران فاجعه فینال جام حذفی محروم شدند, چه اتفاقی رخ داد؟ چرا باید افرادی مثل علی کریمی، علی دایی و مهدی مهدوی‌کیا در فوتبال ما تیم نداشته باشند و دلال‌ها بیایند تیم‌داری کنند؟ این چه فوتبالی است؟»

او در ادامه صحبت‌هایش گفت: «در این فوتبال همه ترسو و دنبال جیب و صندلی خودشان هستند اما من حرفم را می‌زنم و از کسی ترسی ندارم. در سپیدرود چیزهایی دیدم که به وقتش خواهم گفت. واقعاً حالم از این فوتبال به هم می‌خورد و دیگر از این فوتبال بدم می‌آید، برای همین می‌خواهم از این فوتبال دور باشم.»

کعبی گفت: «فردی تیمش را به لیگ دسته اول می‌فرستد و سال بعد دوباره تیم لیگ برتری می‌گیرد! این یعنی چه؟ همین فرد امسال برای 4 باشگاه لیگ برتری، تیم بسته‌ و در برنامه‌های تلویزیونی نیز مدام دعوت می‌شود و حضور دارد. چرا یک بار حسین کعبی را دعوت نمی‌کنند؟ تاکنون چند برنامه به جز برنامه نود من را دعوت کرده است؟ چون من اهل رابطه و پول نیستم و می‌دانند که اگر به برنامه‌ای بروم همه چیز را خواهم گفت.»

مربی پیشین سپیدرود رشت درمورد خداداد عزیزی این‌طور گفت: «خداداد عزیزی به برنامه‌ای تلویزیونی می‌رود و عکس من را به او نشان می‌دهند و می‌گوید «مگر قرار نبود عکس آدم‌های بزرگ را نشان دهید»! مشخص است که همه چیز برنامه‌ریزی شده است. بعد هم گفتند که در پشت صحنه همه دارند می‌خندند, اما آقایان! من با این کارها نه بزرگ شدم و نه کوچک می‌شوم.» 

او  در پایان صحبت‌های خود گفت: من آدمی نیستم که پولی باشم و به برنامه‌ای بروم و حرف بزنم. آقای عزیزی! من سفارشی نیستم  و روی پله‌های فدراسیون قرارداد امضا نکردم. همه جا می‌گوید که چرا کعبی باید 40 بازی ملی از من بیشتر داشته باشد, تو 40 بازی ملی از من کمتر داری و این برای تو تبدیل به مشکل شده است.»

255 41

کد خبر 1283545

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • محسن US ۱۴:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۴
  1 0
  متنفرم از خداداد
 • رضا IR ۰۹:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۵
  2 0
  من استقلالی هم با کعبی موافقم که میناوند بعد از گندی که در تلوزیونهای اون ور آبی داشت دیگر هر کاری میکند نمی تواند بین هواداران جایگاهی داشته باشد هر چقدر هم زور میزند مردم بهترین قضاوت را دارن بارها پیغام برایش نوشتم اقای معلومالحال خدا نکند از چشم مردم بیافتی حالا بدان که یک مدتی نباش تا دستت بیشتر رونشود وتورا هم در جمع تیمت راه نمیدهند