ارائه رایگان آموزش‌های پیشگیری از خودکشی و مشاوره‌های فردی

معاون پیشگیری بهزیستی لرستان از برگزاری آموزشهای پیشگیری از خودکشی و مشاوره های فردی رایگان به چهل نفر به مناسبت هفته بهزیستی در استان خبرداد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، ابتسام داشی با اشاره به اقدامات  پایگاه سلامت اجتماعی افلاک اندیشان آینده سبز در افزود: این پایگاه در خصوص خانواده های سیل زده اسدآبادی و کرگانه اقدام به برگزاری دوره آموزشی پیشگیری از خودکشی و مشاوره های فردی رایگان به چهل نفر به مناسبت هفته بهزیستی کرده است.

برگزاری دوره های آموزشی چگونگی مقابله با بحران های طبیعی

وی ادامه داد:  برگزاری دوره های آموزشی چگونگی مقابله با بحران های طبیعی، پیش از ازدواج، برگزاری کارگاه پیشگیری از اعتیاد و نمایشگاه و همچنین مسابقه نقاشی با اهداجوایز، برگزاری همایش نسیم مهربانی با حضور مدیرکل بهزیستی استان، برگزاری جشن دهه کرامت  و کارگاه آموزشی مهارت نه گفتن از جمله اقدامات انجام شده این پایگاه بوده است.

معاون پیشگیری بهزیستی لرستان با اشاره به بازدید و پیگیری مشکلات سیل زدگان و اهدای مبلغ پنج میلیون تومان به یک خانوده نیازمند گفت: همچنین اهدا ٧٥سرویس آشپزخانه، اهدا ٢٠گلیم فرش، اهدا پتو و کولر، توزیع بسته بهداشتی و مواد شوینده و غذایی به بچه های بی بضاعت از دیگر اقدامات این پایگاه در این مناطق سیل زده بوده است.

46

کد خبر 1283781

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =