راه‌اندازی ۳۹ مهدکودک در شهرستان‌های لرستان/ واگذاری ۳۱۰  مسکن مهر به مددجویان

مدیرکل بهزیستی لرستان گفت: ۳۱۰ واحد مسکن به مددجویان تحت حمایت این سازمان واگذار شده است.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، فاطمه زهرا توکلی  در این رابطه گفت : در سال ۹۷ در تمام شهرستان‌های استان ۳۹ مهدکودک راه‌اندازی شده است.
 
وی افزود: همچنین در شهرستان‌های خرم‌آباد، بروجرد و الیگودرز سه مرکز حمایتی کودک و خانه کودک و نوجوان راه‌اندازی شد.
 
خانم توکلی افتتاح طرح باشگاه کتابخوانی مهدهای کودک در شهرستان خرم‌آباد را از دیگر پروژه‌های افتتاحی این سازمان در سال گذشته عنوان کرد و با بیان اینکه همچنین ۱۳ پایگاه سلامت اجتماعی را در تمام شهرستان‌های استان به منظور توانمندسازی و اوقات فراغت نوجوانان راه‌اندازی کردیم، عنوان کرد: همچنین در این مدت شش مرکز توان‌بخشی برای رفاه حال مددجویان در شهرستان‌های رومشگان، بروجرد، الیگودرز، ازنا و خرم‌آباد راه‌اندازی شده است.

واگذاری مسکن مهر به مددجویان در شهرهای استان
 
مدیرکل بهزیستی لرستان از واگذاری ۳۱۰ واحد مسکن به مددجویان تحت حمایت در تمام شهرستان‌های استان خبر داد و گفت: همچنین برای توانمندسازی مددجویان شهرستان‌های خرم‌آباد، کوهدشت و دلفان سه کارگاه ایجاد اشتغال راه‌اندازی کردیم.
 
فاطمه زهرا توکلی در پایان گفت : برای خدمات‌دهی بهتر به زوجین و کاهش معلولیت‌ها، نیز دو آزمایشگاه ژنتیک در شهرستان‌های خرم‌آباد و بروجرد راه‌اندازی شده است.همچنین برای حمایت هرچه بیشتر از سالمندان نیز دو خانه سالمندان و بنیاد فرزانگان در خرم‌آباد و الیگودرز راه‌اندازی شده است.

۴۶

کد خبر 1283783

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =