۰ نفر
۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۵
آقای مرادی دوباره سلام؛ این چند خط برای یادآوری است

تا جایی که یادم هست مهمترین هدف علی مرادی در روز مجمع پیگیری برای احداث خانه‌های وزنه‌برداری بوده است،اتفاقی که بدون شک اگر محقق شود می‌تواند بار سنگینی از مشکلات را از روی دوش این رشته ورزشی بردارد.

سلام دوباره آقای مرادی.مصاحبه شما با یکی از خبرگزاری ها را خواندم.نکاتی را از شما سوال کرده بودند وشما هم جواب هایی را به این سوالات داده بودید که البته جواب های تان چندان بنده را قانع نکرد.ضمن تبریک مجدد برای ریاست ۴ ساله در فدراسیون وزنه برداری چند نکته را یاد آور می شوم که قول های داده شده فراموش نشود.

۱: در ماجرای بهداد سلیمی به یک نکته اشاره کرده اید؛از  خود گذشتگی.دقیقا این از خودگذشتی به چه شکلی باید باشد؟مثلا درباره بهداد سلیمی از شما می پرسم که بهداد باید چه کار کند که از نظر شما از خودگذشتگی به حساب بیاید؟مثلا اگر در انتخابات در جبهه موافق شما بود این می شد از خودگذشتی یا نه؟کاش روی این لغت "از خودگذشتگی"واضح تر حرف می زدید تا برای ما هم ملموس تر باشد.

۲: یک جا گفته اید دنبال تسویه حساب نیستید و این روحیه بالای شما در "از خود گذشتگی "را نشان می دهد.اما چند خط پایین تر و در همین مصاحبه گفته اید که بسیاری از اعتماد شما سوء استفاده کرده اند و نیاز به عمیق تر نگاه کردن به مسائل هست و آن را اصلاح خواهید کرد.آیا این متناقض با گفته های شما نیست؟تکلیف را روشن کنید،اگر نیاز به عمیق تر نگاه کردن به مسائل هست و طبق گفته خودتان آن را اصلاح خواهید کرد که این یک جورهایی می شود همان تسویه حساب! منتها در لفافه،به مرور زمان و با یک تصمیم قاطع.

۳: مسئله همیشگی یعنی کیانوش رستمی.بنده به عنوان یکی از منتقدان شما در این زمینه دیگر شاید چیزی در این باره ننویسم چون مثل آب در هاون کوبیدن است!دیگر عادت کرده ایم به اینکه او خودش  تمرین می کند و گزارش‌اش را به فدراسیون و کمیته المپیک می دهد.اگر این همان حرکت در جهت منافع ملی است که دیگر حرفی نیست.فقط ما یادمان باشد که منافع ملی تعریف جدیدی برای خودش پیدا کرده و هر حرکتی که انتهایش به ورزشکار سالاری ربط پیدا کند و چارت فدراسیون و تیم ملی را زیر سوال ببرد معنی اش می شود"منافع ملی".

۴: شما در گفت و گو با این رسانه مهمترین برنامه تان برای ۴ سال آینده را بحث آموزش و گام برداشتن در جهت توسعه پایدار نام برده اید.این هدفی که ترسیم کرده اید خیلی هم عالی است اما در روز مجمع وعده دیگری را به عنوان هدف اصلی تان در این ۴ سال داده بودید و آن احداث خانه های وزنه برداری در استان های مختلف بوده است.این را برای این عنوان کردم که مبادا از هدف اصلی خودتان که وعده داده بودید دور شوید.بحث استعدادیابی و آموزش را همان طور که مطرح کردید می شود در کنار وعده اصلی تان با جدیت پیگیری کرد.

۵: سخن دیگری نیست.امید است که در ۴ سال پیش رو که آخرین دوره ریاست شما بر فدراسیون وزنه برداری است،خاطره خوبی از شما در این رشته ورزشی بر جا بماند و هر قدمی که بر می دارید در جهت اعتلای این رشته المپیکی باشد.

۲۵۱ ۲۵۱

کد خبر 1283980

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =