برخورد جدی با کشتار غیرمجاز دام/ تاکید بر راه‌اندازی کارخانه چرم و پوست خرم‌آباد

معاون استاندار لرستان در جلسه کارگروه اموراقتصادی و تولیدی گفت: افرادی که کشتار دام را بصورت غیرمجاز انجام می‌دهند با آنها برخورد قانونی می‌شود.

به گزارش خبرآنلاین لرستان ، گودرز مهندس امیری  در این رابطه گفت : سازمان دامپزشکی بایستی برخورد با کسانی که در استان کشتار دام به‌صورت غیرمجاز انجام می‌دهند را در دستور کار خود قرار دهد.

وی با تاکید بر حمایت مدیریت ارشد استان و آمادگی همه دستگاه‌های اجرایی و خدماتی در خصوص رفع موانع تولید و مساعدت در تسریع درخواست‌های قانونی آنها یادآور شد: تسریع در درخواست قانونی سرمایه‌گذاران واحدهای اقتصادی و سرمایه‌گذاران بخش تولید و اشتغال در جهت استفاده از فرصت‌های پیش رو جهت تحقق اهداف آنها به‌منظور توسعه هرچه بیشتر استان بایستی در دستور کار مدیران دستگاه‌های اجرایی استان قرار گیرد.

 اعلام رضایت از عملکرد مدیریت امور بانک کشاورزی استان

معاون اقتصادی استاندار لرستان ضمن اعلام رضایت از عملکرد مدیریت امور بانک کشاورزی استان در راستای جذب و اعطای تسهیلات بانکی در سرفصل‌های مختلف سال‌های اخیر خواستار مساعدت و تسریع در جذب اعتبارات اشتغالزایی امور عشایری استان شد.

امیری در پایان اظهار کرد : با توجه به اینکه کارخانه چرم و پوست خرم آباد نقش بسزایی در رشد و شکوفا کردن هرچه بیشتر ظرفیت‌های لرستان دارد مدیران مربوطه دستگاه‌های اجرایی بایستی جدیت بیشتری در راه‌اندازی این واحد بخرج دهند.

۴۶

کد خبر 1284501

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =