شماره تلفن شکایات مردمی برای مبارزه با فساد را به خاطر بسپارید

مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت صنعت گفت: رویکردی پیشگیرانه داریم و اتاق شیشه‌ای برای شفافیت و مبارزه با فساد در وزارت صنعت ایجاد خواهیم کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین  از وزارت صنعت، معدن و تجارت، اکبر صادقی اظهار کرد: ۴۷ درصد از تولید ناخالص ملی کشور را وزارت صنعت، معدن و تجارت به خود اختصاص داده است که این بیانگر اهمیت کار در این مجموعه است‌.

وی تصریح کرد: الگو و استراتژی ما سند چشم انداز، فرمان ۸ ماده ای رهبری، نقشه راه اصلاح نظام اداری و قانون ارتقای سلامت اداری و آیین نامه پیشگیری از فساد و دیگر اسناد بالادستی است.

او همچنین در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: گلوگاه های فساد شناسایی شده است که برنامه عملیاتی برای اصلاح آن تدوین شده است.

رویکرد پیشگیرانه داریم

مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت صمت بیان کرد: رویکرد پیشگیرانه داریم، استقرار سامانه های الکترونیکی در این راه به ما کمک می کند.

صادقی اضافه کرد: سامانه جامع تجارت که از تامین تا توزیع را پوشش می دهد، در جهت پیشگیری از فساد مثمر ثمر است.

وی با اعلام اینکه در جنگ اقتصادی قرار داریم و دشمنان تهاجم شدید اقتصادی علیه ما دارند، گفت: در این جنگ اقتصادی مدیران برای پیگیری برنامه ها عزم جدی داشته باشند.

مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت صمت با اشاره به وضعیت کنونی صنعت خودرو، افزود: تولید خودروی ما که به ۶۰۰ دستگاه در روز رسیده بود در حال حاضر به بالای ۲ هزار دستگاه رسیده است و از شرایط سخت عبور کردیم.

راه‌اندازی شماره تلفن اختصاصی برای دریافت شکایات مردمی

وی در پایان تصریح کرد: همچنین شماره تلفن اختصاصی ۰۹۱۲۲۹۶۵۰۸۷ برای طرح شکایات مردمی و ارایه گزارش‌های بازرسی و نظارت از طریق مردم در اختیار آن‌ها قرار دارد و مردم می‌توانند از طریق این شماره با ما مرتبط باشند.

۲۲۶۲۳۱

کد خبر 1284630

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • IR ۲۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۷
    1 0
    اقلا یک خط چهار عددی می ذاشتید که یادمان بمونه.