فلاحت‌پیشه: محبوب‌کشی توسط صداوسیما از آفات جامعه است

حشمت‌الله فلاحت‌پیشه معتقد است که محبوب کشی که توسط صداوسیما در این روزها اتفاق افتاده است، آسیب زیادی به جامعه می‌زند و اتفاق بسیار بدی است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، صداوسیما این روزها در حال حذف ستاره‌های خود است که در میان مردم به محبوبیتی قابل قبول دست پیدا کردند، نمونه بارز این اتفاق هم عادل فردوسی‌پور بود که پس از ۲۰ سال اجرای برنامه «نود» و با وجود خواست مردم، برنامه‌اش تعطیل شد.

حشمت الله فلاحت پیشه نماینده مجلس، درباره این محبوب کشی که این روزها توسط صداوسیما در حال انجام است، به خبرآنلاین گفت: «من یک بار هم توییتی تحت عنوان محبوب کشی کردم، این اتفاق بسیار بد است، شاخص اصلی توسعه در دنیای امروز شادی است، هر چه که امیدی در دل مردم ایجاد می‌کند و هر شخص، جریان یا آیینی که دل مردم را شاد می‌کند را نباید از بین برد و به آن آسیب زد. اصل مدیریت سیاسی این منطقی را ایجاب می کند، وقتی این کار صورت می گیرد معنایش چیست؟ با عرض شرمندگی یاد سخنی می‌افتم که در زمان جنگ سرد گفته شد برای نابودی کشورهای شرقی لازم نیست بمب بسازید کاری کنید که مردم از زندگی در کشورهایشان مایوس شوند و به دنبال مدینه فاضله خود در بیرون از مرزهایشان بروند.»

او ادامه داد: «ما به میزانی که در کشور به چنین شاخص‌هایی صدمه بزنیم، به همان میزان مردم احساس راحتی در کشور نمی کنند. این یک واقعیتی است که من با آن درگیر شده ام و هزینه اش را هم دادم و هنوز هم باورم این است که محبوب کشی و منفورپروری یکی از آفات جامعه ماست. یک نفر منفور است ما می خواهیم به زور او را به خورد جامعه بدهیم و یک نفر محبوب است و کاریزماست و به عنوان یک جرم به این ویژگی او می نگریم و می خواهیم زمینش بزنیم.»

مشروح سخنان فلاحت پیشه را درباره صداوسیما و رویکردی که دنبال می‌کند را بخوانید.

۵۷۲۴۳

کد خبر 1284962

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =