نصب ۷ هزار کنتور هوشمند برای مشترکان برق استان سمنان

سرپرست معاونت فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع برق سمنان از نصب هفت هزار دستگاه کنتور هوشمند برای مشترکان این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین استان سمنان محمدرضا لشکری بیان داشت: اندازه گیری و مدیریت انرژی  تحویلی به مشترکین از طریق قرائت از راه دور و پایش اطلاعات متفاوت در زمینه توان در نقطه تحویل به مشترکین با استفاده از نرم افزارهای واسط بین لوازم اندازه گیری و کارشناسان مختلف ، به عنوان هدف اصلی اجرای این طرح محسوب می گردد.

وی با اشاره به این که در حال حاضر نصب این کنتورها با اولویت کنتورهای دیماندی برای کلیه مشترکین ولتاژ اولیه و ثانویه  و چاه های آب کشاورزی اعم از دیماندی و غیر دیماندی می باشد گفت: تا پایان امسال، یک هزار و ۷۰۰ دستگاه دیگر از این کنتور ها، ویژه ی چاه های آب کشاورزی نصب خواهد شد.

وی همچنین اضافه کرد: کاهش هزینه های قرائت انرژی از راه دور و پروفیل بار در بحث مدیریت مصرف ، افزایش سرعت عمل در پایش اطلاعات و برنامه ریزی دقیق تر و سریع تر، مدیریت و کنترل مصرف بدون تاخیر زمانی، تقلیل تلفات انرژی الکتریکی و امکان قطع و وصل برق مشترکین از راه دور و مدیریت مصرف، از جمله مزایای نصب کنتورهای هوشمند به شمار می روند

۴۶

کد خبر 1285237

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =