ابتکار: اتهامات کریمی‌قدوسی ارزش جواب‌گویی ندارد

ایسنا نوشت: معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده در واکنش به اظهارات اخیر "کریمی قدوسی" که علیه او مطرح کرده است، اظهار کرد: حیف است که در جمهوری اسلامی عمرمان را در پاسخگویی به اتهام زنی‌های توخالی و پوچی که یک سری افراد مطرح می‌کنند، تلف کنیم.

معصومه ابتکار درباره اظهارات اخیر جواد کریمی قدوسی، نماینده مجلس شورای اسلامی و طرح اتهاماتی از سوی این نماینده علیه معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، با تاکید بر اینکه این اتهامات سال گذشته از سوی کریمی قدوسی مطرح شده بود، اظهار کرد: من علیه ایشان شکایت کرده‌ام و امیدوارم که دادگاه به شکایتم رسیدگی کند؛ قطعا به اتهاماتی که از سوی آقای کریمی قدوسی مطرح شده است در دادگاه رسیدگی خواهد شد.

وی با اشاره به اتهاماتی که کریمی قدوسی درباره کاووس سید امامی نیز مطرح کرده است، گفت: درباره مرحوم کاووس سید امامی همین بس که بگویم آشنایی مجموعه محیط زیست با ایشان در دوره محمدزاده، معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان محیط زیست در دولت دهم بوده است. سید امامی در یک NGO غیر دولتی کار می‌کرد و نه در دوره قبل و نه در دوره ما هیچ ارتباطی با سازمان محیط زیست نداشته است و مطالبی که در این خصوص مطرح می‌شود شانتاژ و جوسازی است.

رئیس پیشین سازمان محیط زیست با تاکید بر اینکه هنوز هیچ محاکمه‌ای برگزار نشده و آقای سید امامی نیز فوت کرده‌اند، خاطر نشان کرد: اتهام زنی حتما جرم است و غیر از آنکه از جرایم اخلاقی و قیامتی محسوب می‌شود، در دنیا نیز جرم است و حتما به آنها پاسخ داده خواهد شد؛ ما شکایت کرده‌ایم و امیدواریم که در این خصوص عدالت اجرا شود.

ابتکار با بیان اینکه «اتهاماتی که از سوی کریمی قدوسی مطرح شده ارزش جوابگویی ندارد»، تاکید کرد: حیف است که در جمهوری اسلامی عمرمان را در پاسخگویی به اتهام زنی‌های توخالی و پوچی که یک سری افراد مطرح می‌کنند، تلف کنیم؛ شخصیت، زندگی و تمام سوابق من خیلی شفاف‌تر از آن است که امثال آقای کریمی قدوسی بخواهد چنین مطالبی علیه من مطرح کند.

به گزارش ایسنا، جواد کریمی قدوسی نماینده مشهد در مجلس شورای اسلامی طی روزهای اخیر در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: «خانم ابتکار که با حمایت ایشان پروژه نفوذ سید امامی و جاسوسی از حوزه موشکی، دریایی و سپاه صورت گرفت و این روزها علیه کمیته دو تابعیتی‌ها بیانیه می‌دهند؛ در بیانیه خود بگویند از چه سنی و چقدر در آمریکا بوده‌اند؟ با گرین کارت، تابعیت یا اقامت؟ فرزند ایشان چه نقشی در پرونده حوزه انرژی داشته».

سال گذشته نیز کریمی قدوسی طی سخنانی اتهاماتی را علیه معصومه ابتکار مطرح کرد که ابتکار در آن زمان در واکنش به این اظهارات گفت که در نامه‌ای به رئیس مجلس و همچنین با شکایت در قوه قضائیه در تلاش است تا یک بار برای همیشه به تهمت و دروغ‌های کریمی قدوسی نماینده مشهد در مجلس پایان دهد.

۲۳۵۲۳۵

کد خبر 1285452

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۱۰:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
  51 8
  جواب نداری که بدی ...
 • RO ۱۰:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
  5 1
  اینها سیاست دارن آنها سیاست ندارن، اینها اروم و بی خیال، آنها دلسوز و آتیشی،
 • IR ۱۱:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
  12 4
  کریمی قدوسی درست گفته شما جوابی ندارید که بگید وای بر ما با این انتخابمون
 • IR ۱۲:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
  11 7
  خانم ابتکار آمریکایی که بچه هات وایلوتبارتووفرستادی آمریکاتودیگه حرف نزن خجالت بکش متاسفم برای رییس جمهوری که بتوفقط میخوادپستوجایگاه بده رییس محیط زیست نشدمعاون امورزنان نشدجای دیگه خلاصه رهبری معظم انقلاب ومراجع تقلیدمعظم راضی نیستندبه خیانتهای شماواردات بنزین سرطان زای که همسرتان انجام دادرا یادمان نرفته درزمان تصدی پست ریاست سازمان محیط زیست شمااین نمونه بودخانم ابتکارامریکایی شرموخجالت بکش
 • SE ۱۳:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
  12 4
  آخه ، اینو که همه میدوند که این در آمریکا بوده و تحصیل کرده. بچه این خانم هم که در امریکا زندگی میکند. خوب چنین شخصی ، احتمال نفوذی شدنش از همه بیشر است. بچه --اش در امریکا است .. نمیاد که علیه امریکا عمل کنه!! بچه اش قسم خورده امریکا است ، اگر قرار باشه بعد از گرین کارت ، پاس هم بگیرد. .خوب با این منوال چطور این خانم میتونه ، شغل به این مهمی در ایران داشته باشه؟