۱ نفر
۱۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۷
دواین جانسون و جیسون استاتام دوست شدند

هابز با بازی دواین جانسون و شاو با بازی جیسون استاتام، از جمله شخصیت‌های اصلی مجموعه فیلم‌های پرطرفدار «سریع و خشن» هستند که هم اکنون در نسخه‌ای تازه، در کنار هم قرار می‌گیرند. کارگردانی فیلم سینمایی «هابز و شاو» را دیوید لیچ بر عهده گرفته و نگارش فیلمنامه آن را کریس مورگان بر عهده داشته است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فیلم سینمایی «هابز و شاو» که نسخه تازه فیلم سینمایی «سریع و خشن» است، اکران خود را در سینماهای هالیوود و جهان به صورت رسمی آغاز کرد.

در خلاصه داستان این اثر سینمایی آمده است: «هابز به عنوان مامور قانون و شاو به عنوان یک قانون شکن، مجبور می‌شوند با یکدیگر متحد شوند تا از یک تهدید خطرناک جلوگیری کنند اما هیچ چیز به آرامی پیش نمی‌رود.»

Jason Statham and Dwayne Johnson in Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw (2019)

هابز با بازی دواین جانسون و شاو بازی جیسون استاتام از جمله شخصیت‌های اصلی مجموعه فیلم‌های پرطرفدار «سریع و خشن» هستند که هم اکنون در نسخه‌ای جداگانه، کنار یک دیگر بازی می‌کنند.

ونسا کربی تنها بازیگر اصلی زن این فیلم سینمایی است. او هم اکنون اکران فیلم سینمایی «ماموریت غیرممکن ۶» را در برنامه دارد.

Jason Statham and Dwayne Johnson in Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw (2019)

کارگردانی فیلم سینمایی «هابز و شاو» را دیوید لیچ بر عهده گرفته و نگارش فیلمنامه آن را کریس مورگان بار عهده داشته است.

با این‌که انتظار می‌رود این فیلم یکی از پرفروش‌ترین آثار هالیوود در سال جاری باشد، اما باید با اثری همچون «اونجرز» رقابت کند.

منبع: هالیوود ریپورتر/۱اوت

۵۷۲۴۵

کد خبر 1285606

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =