جدیدترین اقدام وزارت اطلاعات از زبان آقای وزیر

اعتمادآنلاین نوشت: وزیر اطلاعات از کشف حدود یک تن ماده مخدر هروئین در آذربایجان غربی خبر داد.

حجت الاسلام سید محمود علوی وزیر اطلاعات از کشف حدود یک تن ماده مخدر هروئین در آذربایجان غربی خبر داد و گفت: این یکی از نمونه‌های متعددی است که در گذشته هم اتفاق افتاده بود و در آذربایجان غربی حدود یک تن هروئین را به همراه مقادیری از وسائط نقیله‌ای که در آن‌ها جاسازی شده بود را کشف کردند. مقصد این محموله اروپا بود و همه عوامل آن دستگیر شدند.

وی ادامه داد: در عرصه‌های جاسوسی، سربازان گمنام امام زمان(عج) به بلوغ بالایی رسیده‌اند که چندی پیش نیز اقدامات ضد جاسوسی وزارت را شاهد بودید.در زمینه مبارزه با تروریسم در منطقه، وزارت اطلاعات حرف اول را می‌زند. الان هم شاهد هستید نفس تروریست‌ها گرفته شده است. زمانی که تروریست‌ها از نفس می‌افتند کمتر موفق به اقدامات تروریستی می‌شوند.

وزیر اطلاعات همچنین تاکید کرد: ما هیچوقت نباید تروریسم را پایان یافته بدانیم و وزارت اطلاعات به صورت ریشه ای با تروریسم مبارزه می‌کنند. تنها افراد ایرانی نبودند که در این قضیه دخالت داشتند و از کشورهای دیگر هم بوده‌اند و زیر ضربه رفتند و آنها هم باید بدانند جمهوری اسلامی ایران سرزمینی نیست که برای تحقق منویات شومشان در زمینه سوداگری مرگ بتوانند استفاده کنند. 

27219

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1285632

برچسب‌ها