۰ نفر
۱۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵
چالش آقای مدیربرنامه برای استقلال

9 بازیکن استقلال با یک مدیربرنامه کار می‌کنند؛ این خبری بود که چند روز پیش در رسانه‌ها مطرح شد و مشخص شد که بیش‌تر ستاره‌های استقلال با یک مدیربرنامه کار می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علی کریمی، داریوش شجاعیان، مرتضی تبریزی، عارف غلامی، وریا غفوری، سیاوش یزدانی، سیدحسین حسینی، میلاد زکی‌پور و آرش رضاوند، 9 بازیکن باشگاه استقلال هستند که با یک ایجنت کار می‌کنند و همین موضوع باعث شده تا آژیر خطر در باشگاه استقلال فعال شود.

تاثیرگذاری آقای مدیربرنامه، همین حالا هم در روند مدیریتی باشگاه استقلال، تاثیر خود را گذاشته و باعث شده تا علی خطیر از سمت خود در باشگاه استقلال استعفا دهد و شاید این روند در باشگاه ادامه‌دار باشد.

در فوتبال اروپا هم کم‌تر پیش می‌آید که یک باشگاه، بیش‌تر بازیکنان خود را از یک مدیربرنامه بگیرد و  باشگاه‌ها سعی می‌کنند تا از چند مدیربرنامه بازیکنان مورد نیاز خود را جذب کند.

اردشیر لارودی درباره ورود واژه مدیربرنامه به لغت‌نامه فوتبال ایران می‌گوید: «تا اوایل دهه هشتاد نام مدیربرنامه در فوتبال ایران مطرح نشده بود و برای اولین بار در جریان انتقال یحیی گل‌محمدی به سپاهان این کلمه به ادبیات فوتبال ایران راه پیدا کرد. فرهاد کاظمی، سرمربی وقت تیم سپاهان برای تقویت ساختار دفاعی تیمش، سعی کرد تا گل‌محمدی را به تیم سپاهان بیاورد و او را جذب کند، اما وقتی او و دیگر اعضای باشگاه سپاهان فهمیدند که او مدیربرنامه دارد، تعجب کردند و شوکه شدند. باشگاه سپاهان در آن زمان احساس می‌کرد که حضور فردی جز بازیکن در حریم باشگاه، بی‌احترامی و دخالت در کار باشگاه محسوب می‌شود و برای همین از جذب یحیی گل‌محمدی صرف نظر کرد.»

255 41

کد خبر 1285802

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =