امضاء قرارداد سرمایه‌گذاری مشترک با سرمایه‌گذار خارجی در استان کردستان

قرارداد جدیدترین سرمایه گذاری خارجی در استان کردستان با حضور سرمایه گذار دیگری از اقلیم کردستان عراق، به امضای طرفین رسید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، قرارداد سرمایه گذاری مشترک ساخت مجتمع مسکونی، تجاری و خدماتی به مبلغ ۴۵ میلیارد تومان به امضای مدیرکل راه و شهرسازی استان کردستان و شرکت "روناکی شار" از اقلیم کردستان، رسید.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کردستان در این جلسه، رویکرد دستگاه های استان از جمله شهرداری سنندج، راه و شهرسازی و اقتصاد و دارایی در فراهم کردن زمینه حضور سرمایه گذاران خارجی را قابل تقدیر دانست و این حضور را موجب رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال عنوان کرد.

حسین فیروزی با تاکید بر اینکه سرمایه گذار حق دارد از سرمایه گذاری خود سود ببرد، خاطرنشان کرد: این قرارداد پس از ۲ سال پیگیری و پس از کار کارشناسی به امضا رسیده و تلاش شده سود دو طرف در آن باشد.

وی در ادامه با ابراز خرسندی از حضور سرمایه گذار دیگری از اقلیم کردستان در استان کردستان ابراز امیدواری کرد که سرمایه گذارانی از استان کردستان نیز در اقلیم سرمایه گذاری کنند و روند سرمایه گذاری دوطرف ادامه یابد.

46

کد خبر 1286099

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =