گازرسانی به مناطق روستایی مهم‌ترین عامل توسعه روستاهای البرز است

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز با اشاره به پیگیری های استاندار محترم و مطالبه مردم برای تامین زیرساخت های اصلی در مناطق روستایی استان البرز افزود: برای تسریع در توسعه مناطق روستایی ایجاد زیرساخت های مناسب و پروژه گاز رسانی به مناطق روستایی در اولویت قرار دارد.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی استانداری البرز ، علی درویش پور ضمن بازدید از  مسیر گاز رسانی به مناطق روستایی محور چالوس افزود: خدمت رسانی و تامین رفاه و آسایش مردم در دستورکار قرار داردو دراین راستا نبایداز هیچ تلاشی فرو گذار کنیم.
وی با اشاره به پیگیری های استاندار محترم و مطالبه مردم در تامین زیرساخت های اصلی به ویژه گاز رسانی به مناطق روستایی استان البرز گفت: برای تسریع در توسعه مناطق روستایی ایجاد زیرساخت های مناسب و طرح گاز رسانی به مناطق روستایی در اولویت قرار دارد. 
معاون هماهنگی امور عمرانی تاکید کرد: برای شتاب بخشیدن در اجرای این پروژه ضرورت دارد تمامی دستگاه های اجرایی تعامل و همکاری لازم را بایکدیگر داشته باشند. 
وی عنوان کرد: پروژه گاز رسانی باید با ملاحظات زیست محیطی انجام شود و شرکت های پیمانکار نسبت به این موضوع اهتمام جدی داشته باشند. 
درویش پور تصریح کرد: به دلیل صعب العبور بودن مسیرگازرسانی باید بابهره مندی از تمامی امکانات و قابلیت ها و همچنین بکارگیری اثربخش نیروی انسانی این پروژه در اسرع وقت اجرایی شود.  
وی افزود: امید است با تکمیل این پروژه شاهد بهره مندی تمامی روستاهای بالادست و پایین دست سد امیر کبیر از خدمات گاز رسانی باشیم.

۴۶

کد خبر 1286387

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =