فعالیت ۳۵ دفتر فرعی احزاب و تشکل‌های سیاسی در آذربایجان‌غربی

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی از فعالیت ۳۵ دفتر فرعی احزاب و تشکل های سیاسی در استان خبر داد و گفت: سال گذشته ۴نشست با دبیران احزاب در استان برگزار شد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، علی مصطفوی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی در نشست دبیران احزاب و تشکل های سیاسی با استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اهتمام شکل گرفته برای بهره مندی از ظرفیت و جایگاه احزاب در توسعه سیاسی تصریح کرد: در اجرای بند یک منشور سیاسی ابلاغی از سوی وزیر کشور علاوه بر افتتاح خانه احزاب در استان، نشست های متعددی نیز با حضور دبیران احزاب برگزار شده است.

مصطفوی با بیان اینکه سال گذشته ۴ نشست با دبیران احزاب و تشکل های سیاسی برگزار شد افزود: از ابتدای امسال نیز ۳ نشست برگزار شده است.

وی با بیان اینکه ۵۰ دفتر فرعی احزاب و تشکل های سیاسی در استان مجوز فعالیت دارند گفت: از این تعداد ۳۵ دفتر فعال و نیمه فعال هستند.

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه از مجموع ۵۰ دفتر فرعی مجوز دار، ۳۳ دفتر در ارومیه و مابقی در شهرستانها فعالیت دارند گفت: در حال حاضر ۴۱ تشکل صنفی و تخصصی و ۴ تشکل اقلیت های دینی در استان فعالیت دارند.

۴۶

کد خبر 1286501

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =