جمع آوری شماره تلفن همراه ۸۰ درصد مشترکان اردبیل

سرپرست معاونت فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل از جمع آوری ۸۰ درصد شماره تلفن همراه مشترکان استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، مهندس حسن پور با اعلام این خبر افزود : همزمان با سراسر کشور و در راستای توسعه دولت الکترونیک، تکریم ارباب رجوع و صرفه جویی در مصرف کاغذ، پروژه حذف قبوض برق کاغذی از ابتدای اردیبهشت ماه سالجاری، با دریافت و اصلاح شماره تلفن همراه مشترکین آغاز شده است.

وی گفت : هم اکنون حدود ۸۰ درصد شماره تلفن همراه مشترکین دریافت شده و از ابتدای خرداد ماه سالجاری در سه واحد سرعین ،نمین و کوثر این طرح به صورت پایلوت در حال اجرا می باشد .

سرپرست معاونت فروش و خمات مشترکین شرکت در مورد نحوه ی اطلاع مشترکین از ثبت شماره تلفن همراه مشترکان برای دریافت قبض الکترونیکی ،عنوان کرد :با چاپ بروشور و الصاق به قبض های کاغذی دوره اول و هم چنین تبلیغات محیطی و تبلیغات از طریق فضاهای مجازی استان نحوه ی اعلام شماره اشتراک به اطلاع مردم فهیم استان رسانده شده و همکاران کنتور نویس شرکت نیز در حال جمع آوری اطلاعات مشترکان می باشند.

مهندس حسن پور تاکید کرد : از اول مهرماه سالجاری تمامی قبوض برق به صورت الکترونیکی برای مشترکین ارسال خواهد شد و هیچ گونه صدور قبض کاغذی نخواهیم داشت.

46
 

کد خبر 1287008

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =