آغاز عملیات روکش آسفالت ۳ کیلومتر از راه روستایی نمین

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت:عملیات روکش آسفالت راه روستایی مرنی در شهرستان نمین به طول ۳ کیلومتر آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، علی رحمتی در بازدید از این پروژه با بیان اینکه این محور راه ارتباطی بیش از ۶ روستا است تصریح کرد:برای اجرای روکش آسفالت این محور ۱ میلیارد تومان از محل اعتبارات استانی هزینه شده است.

وی با اشاره به اینکه تاکنون ۳۰ کیلومتر روکش آسفالت در محورهای مواصلاتی شهرستان نمین از محل اعتبارات استانی  سال ۹۷ انجام شده است افزود:در حال حاضر ۱۲ کیلومتر دیگر نیز در دست اقدام است.

رحمتی  از فرمانداران شهرستان ها خواست با تخصیص به موقع اعتبارات راهداری این اداره کل را در اجرای طرح ها و خدمات رسانی بهتر به مردم یاری کنند.

رِئیس کمیته حمل ونقل ستاد خدمات سفر استان اردبیل از انجام عملیات روکش آسفالت راه روستاهای گللی و پته خور تا مهر ماه خبر داد.

در این بازدید کریمی نماینده مردم اردبیل نیر نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی نیز با قدردانی از اقدامات اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل اظهار امیدواری کرد:با الحاق معاونت راه روستایی از راه و شهرسازی به راهداری و حمل ونقل جاده ای شاهد افزایش خدمات رسانی به اهالی شریف روستاهای استان باشیم.

46

کد خبر 1287014

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =