نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی: نیروهای مسلح در دل مردم جای دارند

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: امروز سپاه، ارتش و نیروهای نظامی و انتظامی در اثر خدمات ارزنده خود در دل مردم جای دارند که این  محبوبیت  مثال‌ زدنی است.

به گزارش خبرآنلاین از تبریز، حجت الاسلام محمدعلی آل  هاشم در همایش جهادی عاشورائیان سپاه عاشورا با بیان اینکه در زمان مشکلات و سختی ها نیروهای مسلح جزو اولین نیروی های حاضر در صحنه هستند گفت: مردم خدمات نیروهای مصلح را در زمان جنگ فراموش نمی‌کنند و امروز نیز سپاه پاسداران در کنار انجام وظیفه‌ اصلی خود که دفاع از آرمان های انقلاب و تمامیت ارضی کشور است در عرصه های عمرانی و محرومیت زدایی نیز یاور محرومان بوده‌ است.

آل هاشم با بیان اینکه سیاست تمرکزگرایی حکومت های قاجار و پهلوی موجب محرومیت مناطق مرزی و دور از مرکز شده است افزود: جمهوری اسلامی مصمم است‌ با به کار گیری تمام امکانات موجود به محرومان در تمام نقاط کشور کمک کند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با تشکر از فعالیت های شهرداری تبریز در حمایت از محرومان متذکر شد: نیاز است تا شهرداری تبریز در مناطق حاشیه‌ نشین شهر اقدامات اساسی در جهت حمایت از محرومان و حاشیه نشینان انجام دهد.

وی افزود: امیدواریم مسئولان در گام دوم انقلاب زیربناهای اقتصادی و رفاهی کشور را در جهت حمایت از مستضعفان  و توانمندسازی محرومان تامین کنند.

46

کد خبر 1287211

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =