۰ نفر
۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۱
دبیر هفته تئاتر باران مشخص شد

رضا بهاروند؛ نویسنده و کارگردان تئاتر به عنوان دبیر چهارمین هفته تئاتر باران معرفی شد. این رویداد به منظور تشویق آموزش تئاتر و حمایت از نسل جوان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، طی حکمی از سوی مدیریت تئاتر باران، رضا بهاروند به عنوان دبیر چهارمین هفته تئاتر باران منصوب شد.

چهارمین هفته تئاتر باران؛ به منظور تشویق به آموزش تئاتر و حمایت از نسل جوان، با شرکت هنرجویان و فارغ‌التحصیلان آموزشگاه‌های سینمایی و هنرهای نمایشی برگزار می‌شود.

در متن این حکم آمده است: نظر به تجربه و تخصص شما، به موجب این حکم به عنوان دبیر چهارمین هفته تئاتر باران منصوب می‌شوید. امید که با تکیه بر لطف و مهر پروردگار در این مسئولیت  پیروز و سربلند باشید.

رضا بهاروند کارگردان موفق نسل جوان تئاتر، برای رادیو-تئاتر جن بچه در حجله عریان از سی و دومین جشنواره بین‌المللی فجر برنده تندیس کارگردانی شد. او نمایش «وقت ناهار» را در تماشاخانه استاد سمندریان اجرا کرد این اثر نمایشی در بخش بین الملل هجدهمین جشنواره تئاتر دانشگاهی جوایز کارگردانی، طراحی صحنه و بازیگری را دریافت کرده است. سال گذشته نیز نمایش «سماعی‌زاده» به نویسندگی و کارگردانی بهاروند در تئاتر باران روی صحنه رفت که با استقبال مخاطبان تئاتر همراه بود. امسال نیز یکی از نویسندگان نمایش «زهرماری» بود.

نخستین هفته تئاتر باران به دانشجویان دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اختصاص داشت که در دی ماه ۱۳۹۴ برگزار شد، دومین هفته تئاتر باران اردیبهشت ۱۳۹۵ بود که به دانشجویان پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران می پرداخت و سومین دوره این رویداد هفته تئاتر آموزشگاه‌های سینمایی و نمایشی باران نام داشت و مرداد ۹۵ برگزار شد.

۲۵۸۲۴۳

کد خبر 1287569

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =