همسر مرحوم پورحیدری: ۱۰۰میلیون ما را یک پیشکسوت خورد و رفت!

همسر مرحوم پورحیدری گفت: اول برای منصور متأسفم و بعد برای خودم. من و منصور روی هم یک قرن عمرمان را برای استقلال گذاشتیم و مورد کم‌لطفی قرار گرفتیم.

روزنامه خبرورزشی نوشت: فریده شجاعی این روزها خیلی گلایه دارد. گلایه او از مسئولان باشگاه استقلال است. دوباره باشگاه طلب منصورخان را به خانواده‌اش نداد. به همین بهانه گفت‌وگویی با خانم شجاعی داشتیم.

مشکل شما و استقلال حل شد؟
نه حل نشد؛ طلسم شده. مشکل همه حل شده الا ما. از نظر ما اساسی‌ترین و واجب‌ترین پرونده‌‎ای که باید حل می‌شد همین پرونده بود ولی نسبت به ما کم‌لطفی شد.

شما چند وقت پیش در مصاحبه‌ای از فتحی تعریف کردید.
به ما قول داده بودند. گفتند در همین هفته مطالبات پرداخت می‌شود. سال گذشته بود، قبل از سالگرد منصور. گفتند مراسم را خودمان می‌گیریم و در اوایل مردادماه امسال پول را می‌دهیم. قول مساعد دادند. ما هم به هر حال قبول کردیم، چون گفتیم بزرگان استقلال هستند. روی حرف خودشان می‌ایستند، اما متأسفانه این‌طور نبود.

اقدامی خواهید کرد؟
دلم می‌خواهد اقدام کنم ولی نمی‌شود. پسرم استقلالی است. منصور زندگی‌اش را برای استقلال گذاشت. ما حرمت نگه می‌داریم. فعلاً دست نگه داشته‌ایم. مانده‌ایم دیگر چه کنیم! این‌که پول منصور حق خودش و خانواده بوده یک طرف، مانده‌ام چرا به ما بی‌احترامی می‌کنند. دارند با خانواده پرافتخارترین فرد در استقلال این‌طور برخورد می‌کنند. نمی‌شود این بی‌حرمتی را تحمل کرد. انگار همه تلاش‌ها و جان‌کندن‌های منصور برای استقلال بیهوده بود.

اگر زمان به عقب برگردد دوباره می‌گذارید منصورخان در استقلال کار کند؟
منصور به قدری عاشق استقلال بود که هیچ‌کس را به اندازه این باشگاه دوست نداشت. او خیلی وقت‌ها از پول قراردادش گذاشت و مجانی کار کرد. حتی از جیبش برای استقلال پول خرج کرد. فاکتورها همه در خانه ماست. فاکتور پول‌هایی که از جیب برای استقلال داده. او پول به بازیکن و پیشکسوت داد.

یعنی از جیبش؟ فاکتورها به اسم چه کسانی است؟
منصور راضی نبود. باورتان نمی‌شود منصور یک بار قبل از شهرآورد خانه فروخت تا پول یک بازیکن استقلال را بدهد.

کدام بازیکن؟
نمی‌توانم اسمش را بگویم. منصور از ما قول گرفت چیزی در مطبوعات نگوییم. منصور یک سال قبل از اینکه از دنیا برود، ۱۰۰میلیون به یک پیشکسوت باشگاه پول داد. طرف پول را خورد و رفت.

اسم او را هم نمی‌گویید؟
نه نمی‌توانم. منصور کلی فاکتور پرداخت پول هتل، هواپیما و خرج‌های تیم را دارد. خیلی وقت‌ها بوده باشگاه پول نداشته. منصور خیلی پول از جیبش خرج کرد، چون این باشگاه عشقش بود.

حرف خاصی مانده؟
من از وزارت ورزش هم گلایه دارم که اصلاً به روی خود نمی‌آورد. اول برای منصور متأسفم و بعد برای خودم. من و منصور روی هم یک قرن عمرمان را برای استقلال گذاشتیم و مورد کم‌لطفی قرار گرفتیم.

این ویدیوی فان را هم ببینید: بالاخره مزدک آرشیو صداوسیما را برد یا نه؟

43503

کد خبر 1287579

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =