توسعه ورزش در روستاها و مناطق آسیب‌پذیر

سرپرست ورزش و جوانان لرستان در آیین کلنگ زنی چمن روستایی در زاغه گفت: توسعه ورزش در روستاها و مناطق آسیب پذیر استان از ضرورتهای کاری اداره کل است.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، با حضور دکتر بیرانوندی نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران ورزشی و مسئولان بومی منطقه، کلنگ زنی پروژه چمن مصنوعی روستای قلعه رحمت الابخش زاغه انجام شد.

در این آیین سید علی کریمی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان گفت: تخصیص اعتبار این طرح را مرهون پیگیری های دکتر بیرانوندی درسطح وزارتخانه هستیم که امروز شاهد کلنگ زنی آن می باشیم.

اختصاص ۲۰۰ میلیلون تومان در فاز نخست

وی افزود : در فاز اول مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار جهت اجرای طرح به این امر اختصاص یافته است .کریمی با اشاره به اینکه دولت تدبیرو امید به کلنگ زنی های بیهوده اعتقادی ندارد گفت: همزمان با آغاز این طرح ، پیمانکار فعالیت خودرا آغاز کرده است و فاز دوم را که شامل کاشت چمن و بحث های زیرساختی طرح است، تا پایان سال۹۸ انجام خواهند شد. 

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان لرستان در پایان اظهار کرد : مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان دیگر برای فاز دوم از اعتبارات امسال مصوب شده است که ان شاله تا پایان سال شاهد بهره برداری از این مکان ورزشی به نفع مردم منطقه خواهیم بود .

46

کد خبر 1288149

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =