کشف 114 میلیاردریال  کالای قاچاق  دراستان چهارمحال وبختیاری

ایرنا نوشت : فرمانده انتظامی استان چهارمحال وبختیاری گفت : در سالجاری ۱۱۴ میلیارد ریال کالای قاچاق در محور های مواصلاتی استان کشف وضبط شده است.

سردار غلامعباس غلامزاده روز شنبه در آیین تجلیل از خبرنگاران فعال در حوزه انتظامی استان به مناسبت روز خبرنگار افزود: اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی، مبارزه با کالای قاچاق و مواد مخدر و پاکسازی نقاط آلوده، اجرای طرح نظارتی بر سامانه ها و فضای رایانه ای از مهمترین برنامه های نیروی انتظامی در سالجاری است.

وی اظهارداشت :در بحث پیشگیری و کشف سرقت نیروی  انتظامی استان در امسال موفقیت های خوبی داشته است.

وی گفت: در این مدت در بحث مبارزه با سارقان و پیشگیری از سرقت یکهزار ۲۸۰ سارق در قالب سارقان خرد و باندی شناسایی و دستگیر شدند.

غلامزاده اظهار داشت: امسال یک تن و ۳۶۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کشف و ضبط شد و ۱۴ باند تهیه و توزیع مواد مخدر متلاشی شده است.

این مسوول ناجا در استان افزود: مبارزه با خرده فروشان و مواد مخدر و همچنین معتادان متهاجر از مهمترین برنامه های پلیس مواد مخدر اتسان است.

به گفته وی، در این مدت ۱۱۴ میلیارد ریال کالای قاچاق در محور های مواصلاتی استان کشف وضبط شده است.

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: در این مدت ۹۹ هزار تماس با مرکز ۱۱۰ استان برقرار شد که از این تعداد تماس بیش از ۹۶ هزار مورد منجر به عملیات پلیسی شده است.

وی اظهار داشت: اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی، مبارزه با کالای قاچاق و مواد مخدر و پاکسازی نقاط آلوده، اجرای طرح نظارتی بر سامانه ها و فضای رایانه ای از مهمترین برنامه های نیروی انتظامی در سالجاری است.

فرماندهی انتظامی استان در ادامه از کاهش ۸ درصدی مصدومان تصادفات رانندگی و ۲۸ درصدی فوتی تصادفات رانندگی در سالجاری اشاره کرد.

سردار غلامزاده به نقش رسانه ها در اطلاع رسانی سریع و به موقع افزود: نیروی انتظامی و رسانه در حوزه امنیت اجتماعی مکمل و یاری گر همدیگر هستند.

وی افزود: خبرنگاران به عنوان چشمان تیزبین و زبان گویای مردم با قلم و اندیشه خود دلسوزانه مشکلات و دغدغه های مردم را به گوش مسئولین می رسانند و از این قشر جز خدمت صادقانه، شجاعانه، صبر و بردباری چیز دیگری دیده نمی شود.

وی گفت: خبرنگاران و اصحاب رسانه پل ارتباطی بین نیروی انتظامی و مردم هستند و در کاهش تخلفات و جرائم در جامعه نقش بی دلیلی دارند.

گفتنی است ،  در این آیین از خبرنگاران استان چهارمحال وبختیاری که  عرصه خبرساری و اطلاع رسانی حوزه انتظامی فعالیت داشتند، تقدیر شد.

46

کد خبر 1288316

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =