جاماندگان از آزمون سراسری، فرصت تحصیل در دانشگاه پیام نور را دارند

ایسنا نوشت: رئیس دانشگاه پیام نور مرکز تبریز گفت: کسانی که در آزمون سراسری شرکت نکرده‌اند، فرصت تحصیل در دانشگاه پیام نور را دارند.

داود فضلی در تشریح این خبر اظهار کرد: علاقه‌مندان به ادامه تحصیل در دانشگاه پیام نور فقط تا ششم شهریور ماه فرصت دارند تا در یکی از رشته‌های تحصیلی مقطع کارشناسی مرکز دانشگاهی پیام نور ثبت نام و در بزرگترین دانشگاه دولتی کشور با مزایای تحصیلی متفاوت از سایر دانشگاه‌ها مشغول به تحصیل شوند. 

وی افزود: دانشگاه پیام نور به عنوان یکی از دانشگاه‌های معتبر کشور و با کیفیت آموزشی استاندارد آماده پذیرش علاقه‌مندان به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی بر اساس سوابق تحصیلی و بدون کنکور است. 

وی با اشاره به عقد تفاهم نامه‌های همکاری سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور با سازمان‌ها و ارگان‌های مختلف کشور در راستای رفاه دانشجویان گفت: استفاده از وام‌های تحصیلی در نظر گرفته شده از طریق بانک‌های عامل و صندوق رفاه دانشجویی سبب می‎شود تا علاقه ‎ مندان به ادامه تحصیل در این دانشگاه هیچ دغدغه مالی از بابت تامین شهریه تحصیلی خود در طول مدت زمان دانشجویی نداشته باشند. 

وی، کیفیت آموزشی استاندارد و بسیار مطلوب دانشگاه پیام نور، امکان استفاده از تدریس اساتید به صورت غیر حضوری، کتاب محور و آزمون محور بودن دانشجویان، وجود آزمایشگاه ‌ ها و کارگاه‌های مجهز و استاندارد برای رشته‌های مختلف فنی و علوم پایه، پایین‌ترین شهریه دانشگاهی، تعیین شهر محل برگزاری آزمون‌های پایان ترم توسط دانشجو و وجود 53 نفر عضو هیئت علمی در سطح استان را از جمله مزایای این دانشگاه عنوان کرد و از علاقه‌مندان خواست جهت کسب مهارت‌های تحصیلی و کار آفرینی به خانواده بزرگ نیم میلیون نفری دانشگاه پیام نور بپیوندند. 

رئیس دانشگاه پیام نور مرکز تبریز در پایان با اعلام اینکه تمام امکانات فیزیکی و نیروی انسانی دانشگاه آماده ارائه مشاوره رایگان و انجام مراحل ثبت نام علاقه مندان هستند، خاطرنشان کرد: برنامه‌های دانشگاه پیام نور در راستای تربیت دانشجویان خلاق، کارآفرین و مبتکر بوده و در این زمینه قدم ‎ های بسیار موثری برداشته شده است و با همکاری و تلاش سازمان مرکزی و تعامل با نهادهای ذی‌ربط بسترهای مناسبی برای پرورش دانشجویان فراهم شده است و امیدواریم علاقه‌مندان از این فرصت تحصیلی بهره‌مند شوند. 

46

کد خبر 1289126

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =