اکران ۶ فیلم کوتاه کشور عراق در منطقه آزاد اروند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند اسامی ۶ فیلم عربی استان بصره کشور عراق که به مناسبت ایام دهه مبارک امامت و ولایت در منطقه آزاد اروند اکران می‌شود را اعلام کرد.

همایون قنواتی در گفت و گو با خبرنگار خبرآنلاین در آبادان ضمن تبریک دهه امامت و ولایت اظهار کرد: با هماهنگی و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته ۶ فیلم کوتاه استان بصره کشور عراق در سینما مهر آبادان و مجتمع فرهنگی هنری شهید فهمیده خرمشهر اکران می‌شود.

وی با اعلام نقاط مشترک تبادلات فرهنگی کشورهای ایران و عراق در راستای گسترش فعالیت‌ها، افزود: استان بصره و منطقه آزاد اروند دارای پتانسیل‌های خوبی در زمینه فرهنگ و هنر هستند که با برنامه‌ریزی‌های مناسب می‌توان به صورت زیربنایی این موضوعات را پیگیری و محقق ساخت.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند در خصوص اسامی فیلم‌های کوتاه استان بصره که در روزهای پنجشنبه و جمعه در اروند اکران می‌شود توضیح داد: «الحقیبه» به کارگردانی علی عیدان، «جاری الاتصال» به کارگردانی  بهاء الکاظمی، «انها بیضاء» به کارگردانی سرمد یاسین، «عین الجبل» به کارگردانی حسین الاسدی، «فریم» به کارگردانی لیث عبدالکریم و «اخوان نویره» به کارگردانی زین‌الصاحب، فیلم‌هایی هستند که در ساعت ۱۹:۰۰ اکران خواهند شد.

46

کد خبر 1289259

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =