واکنش عضو شورای شهر تهران درباره خبر صدور حکم دادگاه‌اش

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: عضو شورای شهر تهران به اخبار منتشره در فضای مجازی مبنی بر صدور حکم دادگاه تجدید نظر خود، واکنش نشان داد.

محمود میرلوحی عضو شورای شهر تهران در واکنش به اخبار منتشره مبنی بر اعلام حکم دادگاه تجدید نظرش گفت: اخباری که از صبح امروز مبنی بر اعلام حکم دادگاه تجدید نظر شکایت شهردار اسبق تهران از من در فضای مجازی منتشر شده کذب محض است.

عضو شورای شهر تهران تصریح کرد: این اخبار در حالی منتشر شده که هنوز زمان رسیدگی و تجدید نظر حکم صادره من از سوی دادگاه فرا نرسیده است.

این در حالی است که از صبح امروز خبرها در فضای مجازی حاکی از صدور حکم تجدید نظر محمود میرلوحی عضو شورای شهر تهران مبنی بر ۶ ماه حبس تعلیقی و جریمه نقدی بود.

گفتنی است محمود میرلوحی مرداد ماه سال گذشته به جرم توهین و نشر اکاذیب علیه محمدباقر قالیباف شهردار اسبق تهران محکوم شد.

رأی این پرونده در دادگاه کیفری ۲ مجتمع قضایی کارکنان دولت تهران، صادر و این عضو شورا را در مورد توهین و نشر اکاذیب مجرم و مستحق مجازات دانست.

میرلوحی در گفت‌وگو با یکی از خبرگزاری‌ها گفته بود که شهرداری را با ۵۲ هزار میلیارد بدهی تحویل دادند، پرداخت‌های سال آخر دوران قالیباف همگی خاص بوده است، مدیریت شهری گذشته با اقداماتی همچون کمک به احزاب، مداحان، مسجدها در امور کشور دخالت می‌کردند.

حکم صادره از سوی دادگاه بدوی بوده و محکوم علیه می‌تواند ظرف مدت قانونی نسبت به حکم صادره اعتراض کند.

۲۳۵۲۳۷

کد خبر 1290100

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =