استاندار البرز:
نظارت ویژه ای بر روند تکمیل ابر پروژه آزادراه تهران شمال در سطوح ملی و استانی وجود دارد

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: علی رغم حجم وسیع این پروژه بویژه در قطعه یک، روند کار بسیار سرعت خوبی پیدا کرده و مسئولان و پیمانکار مربوطه به جد درصدد بهره برداری از قطعه یک این آزادراه طی چند ماه آینده هستند.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از داره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در بازدید از قطعه یک آزادراه تهران-شمال با اشاره به اهمیت این پروژه در سطح ملی و بویژه برای گره گشایی از بار ترافیک ورودی استان، افزود: بر روند این پروژه مهم از سوی مسئولان ملی توجه و نظارت ویژه ای وجود دارد.
وی ادامه داد: در سفر اخیر معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور اعتبار و بودجه ویژه ای تخصیص یافت که روند پروژه را به شکل محسوسی تسریع کرد.
شهبازی گره گشایی از ترافیک البرز از مهمترین دغدغه های رییس جمهوری و سایر مسئولان ملی است، گفت: اتخاذ تدابیری برای سفری ایمن و در کمال آرامش از محورهای پرتردد البرز مد نظر است.
وی افزود: علی رغم حجم وسیع این پروژه بویژه در قطعه یک، روند کار بسیار سرعت خوبی داشته و مسئولان و پیمانکار مربوطه به جد درصدد بهره برداری از قطعه یک این آزادراه طی چند ماه آینده هستند.
استاندار البرز اضافه کرد: قطعه یک این پروژه بسیار مهم که به دست توانمند فرزندان ایران اسلامی در حال به سرانجام رسیدن است، 30 درصد از مشکلات ترافیک ورودی کرج را رفع می کند.

46

کد خبر 1290426

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =