سایت تلفن همراه روستای تملیه شهرستان سلسله افتتاح شد

طی مراسمی با حضور دکتر رستمیان نماینده محترم مردم سلسله و دلفان ، دکتر خسروی فرماندار ، مهندس محمودی مدیر مخابرات منطقه لرستان ، و جمعی از مسئولین محلی سایت bts تلفن همراه تملیه با اعتباری بالغ بر 8 میلیارد ریال افتتاح ومورد بهره برداری قرار گرفت .

به گزارش خبرآنلاین لرستان ، هومان محمودی مدیر مخابرات منطقه لرستان به تشریح پروژه مذکور پرداخت و گفت : با راه اندازی این سایت اهالی روستای تملیه می توانند از خدمات همراه اول بهره مند شوند و همچنین تکنولوژی 3G و 4G این سایت نیز در دستور کار قرار دارد .

وی درآئین بهربرداری از این پروژه مخابراتی با تاکید بر ضرورت توسعه خدمات مخابراتی در سراسر استان گفت :جهش خدمت رسانی مخابرات لرستان در چند سال اخیر بیش از دو دهه گذشته است و نمونه آن بهربرداری از سایت تلفن همراه روستای تملیه است .

راه اندازی سه سایت تلفن همراه با پیگیریهای نماینده سلسله

محمودی افزود : از ابتدای سال جاری تاکنون سه سایت تلفن همراه با پیگیریهای نماینده محترم مردم شهرستان سلسله و همت همکاران در حوزه ارتباطات سیار در شهرستان سلسله راه اندازی گردیده است.

رستمیان نماینده سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی نیز در حاشیه این مراسم با تقدیر از زحمات و خدمات مخابرات استان بهرمندی روستائیان بعنوان قشر مولد و تولید کننده از خدمات مخابراتی را ضرورتی اجتناب ناپذیر دانست و افزود : همه دستگاهها در خدمت به روستائیان موظف و ملزم هستند/

46

کد خبر 1290467

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =