مدیریت واحد، لازمه بهره‌وری در مرز باشماق مریوان

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کردستان در جلسه بررسی مشکلات مرز باشماق، بر اهمیت مدیریت واحد در این مرز برای رسیدن به بهره وری، تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، فیروزی در این جلسه با اذعان به اینکه مدیران ذیربط از همه اختیارات لازم برای مدیریت بهتر و بهره ورتر در مرز باشماق برخوردار هستند، از آنان خواست از اختیارات خود استفاده کنند و به آنچه که تاکنون انجام شده قانع نباشند بلکه برای رسیدن به ایده آل ها تلاش کنند.

وی مرز باشماق را پیشانی جمهوری اسلامی در کردستان نامید و خاطرنشان کرد: باید در میدان عمل به گونه ای کار کنیم که حداکثر استفاده را از مرز ببریم و هم مردم هم دولت از منافع آن بهره مند شوند.

فیروزی در ادامه تاکید کرد: اگر هرکدام از ارگان های ذیربط، خود را مسؤل نداند و وظایف خود را به درستی انجام ندهند، مدیریت یکپارچه در مرز محقق نخواهد شد .

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کردستان تصریح کرد: نکته مهم در مدیریت مرز باشماق، ارائه خدمات و پیرو آن رضایتمندی مردم، تجار، مسافران و همه افرادی است که از مرز تردد می کنند.

وی همچنین بر اهمیت تعادل بخشی در اقدامات انجام شده در مرز تاکید و تصریح کرد: باید به گونه ای عمل کنیم که نظارت ها موجب کاهش بهره وری نشود.

46

کد خبر 1290704

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =