دشمنان با سیاه‌نمایی بدنبال ضربه زدن به آرمان‌های انقلاب هستند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: دشمنان نظام در شرایط کنونی کشور، مشکلات اقتصادی و تحریم ها، با سیاه‌نمایی بدنبال ضربه زدن به نظام و آرمان‌های انقلاب اسلامی هستند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، حسین خوش اقبال در اولین جلسه شورای اطلاع رسانی استان کردستان اظهار داشت: بد بین کردن مردم نسبت به مسئولان و خدمات نظام از دیگر اهدافی است که دشمنان در شرایط کنونی دنبال می‌کنند.

وی با بیان اینکه باید در مقابل این هجمه های دشمن هوشیار باشیم، افزود: افزایش رضایت مندی مردم در جامعه با بیان خدمات و عملکردها از مهمترین وظایف و مسئولیت های مسئولان دولت و نظام است که باید این مهم در جامعه نمود عینی داشته باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان با تاکید بر تشکیل منظم جلسات شورای اطلاع رسانی استان اضافه کرد: لازم است فضا برای اطلاع رسانی مناسب از طریق اهالی رسانه و مطبوعات توسط مدیران اجرایی فراهم شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان نیز با اشاره به توطئه های دشمنان در جامعه اظهار داشت: در حال حاضر کشور در شرایط جنگ اقتصادی تمام عیار با دشمن قرار دارد و مهمترین مساله ای که بشدت توسط دشمن دنبال می شود، ناامید کردن مردم است.

بهرام نصراللهی زاده پاسخگویی به موقع به مردم و اطلاع رسانی درست را از وظایف شورای اطلاع رسانی دانست و افزود: عدم اطلاع رسانی صحیح و عدم شناخت مردم از خدمات ارائه شده توسط دولت از جمله مسائلی است که به دشمن در رسیدن به اهدافش کمک می‌کند.

46

کد خبر 1290696

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =