«پسران خوب» درصدد شکستن رکورد «هابز و شاو»/ رکورد باورنکردنی برای یک فیلم کمدی

ایسنا نوشت: فیلم کمدی «‌پسران خوب» در اولین هفته اکرانش در سینماهای آمریکا به فروش ۲۱ میلیون دلاری دست یافت و یک موفقیت غیرمنتظره را برای ژانر کمدی رقم زد.

کمدی «پسران خوب» که تهیه‌کنندگی آن را ست روگن و اوان گلدبرگ برعهده دارند با فروش موفقیت‌آمیز خود در هفته اول اکران به اولین کمدی درجه R (افراد زیر ۱۷ سال برای دیدن فیلم‌های درجه R باید با خانواده به سینما بروند) تبدیل شد که از سال ۲۰۱۶ تاکنون توانسته در صدر فهرست باکس آفیس قرار بگیرد.

این درحالی است که انتظار می‌رفت،‌ «پسران خوب» محصول کمپانی یونیورسال در اولین هفته اکران خود با فروش ۱۲ تا ۱۵ میلیون دلاری پس از «هابز و شاو» در رتبه دوم باکس‌ آفیس آمریکای شمالی قرار بگیرد.

«هابز و شاو» از مجموعه فیلم‌های سینمایی «سریع و خشن» دیگر محصول کمپانی یونیورسال نیز با فروش ۱۴.۱ میلیون دلاری در این آخر هفته در رتبه دوم قرار گرفت. این فیلم تاکنون با فروش بین‌المللی ۳۰۳ میلیون دلار به فروش جهانی ۴۳۶.۷ میلیون دلار دست یافته است.

«شیرشاه» محصول «دیزنی» هم با فروش ۱۱.۹ میلیون دلاری در هفته گذشته در جایگاه سوم قرار گرفت. فروش جهانی این فیلم تاکنون به ۱.۴ میلیارد دلار رسیده است.

انیمیشن «انگری بردز ۲» که انتظار می‌رفت در اولین هفته اکرانش به فروش ۱۰.۵ میلیون دلاری دست یابد، در نهایت ۱۶.۲ میلیون دلار فروخت. این انیمیشن با فروش ۱۰ میلیون دلاری در گیشه‌ سینماهای چین به فروش کلی ۴۶.۴ میلیون دلاری دست یافت.

۲۵۸۲۴۵

کد خبر 1291130

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =