باید از تولیدات کشاورزی حمایت همه جانبه داشته باشیم

استاندار کردستان، کشاورزی را ظرفیت اصلی استان عنوان و گفت: باید از تولیدات کشاورزی حمایت همه جانبه داشته باشیم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، در جلسه شورای گفتگوی بخش خصوصی و دولت استان، که با دستور کار هم اندیشی در خصوص بیمه کارگران و کارفرمایان واحدهای تولیدات کشاورزی برگزار شد، بهمن مرادنیا از سازمان تامین اجتماعی خواست نهایت تعامل و حمایت را در برخورداری این افراد از بیمه، داشته باشد.

وی اظهار داشت: اگر بخشنامه ای در کل کشور اجرا شود اما در کردستان اجرا نشود سهل انگاری تلقی می شود اما اگر در کشور اجرا نشود و در کردستان اجرا شود، نتیجه آن اتهامات ناروایی است که به استان نسبت داده می شود. 

استاندار کردستان تاکید کرد: شرایط کردستان شرایط خاصی است و باید از تولید، به ویژه در حوزه کشاورزی حمایت همه جانبه داشته باشیم.

مرادنیا در خصوص علت تاکید بر توجه و حمایت از کشاورزی در کردستان، بیان کرد: دلیل اول این است که است که کشاورزی ظرفیت اصلی کردستان است و دلیل دیگر اینکه واحدهای تولیدی کشاورزی ما شرکت های بزرگ نیستند بلکه کشاورزانی هستند که از این راه امرار معاش می کنند.

وی در خصوص گله مندی نمایندگان تولیدکنندگان از عملکرد برخی کارشناسان ادارات، تصریح کرد: در سلامت و تعامل مدیران استان هیچ شکی ندارم اما از ایشان می خواهم، به کارشناسان منعکس شود که با مردم تعامل بیشتری داشته باشند.

استاندار کردستان در ادامه، اعضای اتاق بازرگانی را نمایندگان بخش خصوصی و مدیران را نماینده دولت ذکر و خاطرنشان کرد: باید تعامل، همکاری، همفکری و تلاش بیشتری داشته باشیم تا بتوانیم قدم های بیشتر و بلندتری برای توسعه استان برداریم.

46

کد خبر 1291662

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =