‍ استعدادهای برتر کونگ فو کشور در چهارمحال وبختیاری روی سکو رفتند

المپیاد استعدادهای برتر ورزشی رشته کونگ فو بانوان به میزبانی استان چهارمحال و بختیاری برگزار و نتایج آن اعلام شد

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین استان چهارمحال وبختیاری به نقل از روابط عمومی ورزش وجوانان استان ، دومین دوره المپیاد استعداداهای برتر در رشته کونگ فو بخش دختران ۳۰ مردادماه الی ۱ شهریورماه با حضور ۴۹۸ کونگ فوکار دختر از استان های سراسر کشور در شهرکرد و تیم های آذربایجان شرقی، سیستان و بلوچستان و کرمان اول تا سوم شدند.
همچنین در بخش انفرادی در وزن منفی ۳۲ کیلوگرم زهرامحمودی از آذربایجان شرقی، زهره آروانه از لرستان، نگارجانی پور از کهکیلویه و بویراحمد و ترانه عزیزی از کردستان(سوم مشترک)، در وزن منفی ۳۴ کیلوگرم  شینا امامی از کردستان، نسا سپهری از لرستان، زهرا افرزانی از آذربایجان شرقی و مریم پورخسروانی از کرمان مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
در وزن منفی ۳۶ کیلوگرم الهه اجاقی از آذربایجان شرقی، متقی زاده از اصفهان، مریم احوالکی از قزوین و سحرسَهدی از سیستان و بلوچستان، در وزن منفی ۳۸ آیدابرخورداری از کرمان، مبینادشتی از سیستان وبلوچستان، سارا نسرینیا از مازندران و زکیه محمدی از خراسان جنوبی در جایگاه اول تا سوم ایستادند.
در وزن منفی ۴۱ کیلوگرم سمانه ابیضی از آذربایجان شرقی، فاطمه شفاهی زاده از خراسان رضوی، مهشیدحاتمی از البرز و پرینازبختیاری از اصفهان، در وزن منفی ۴۴ کیلوگرم ساجده پیوست- از  سیستان وبلوچستان، مبیناخضری از کرمان و نازنین عطاردین از خراسان شمالی مقام های اول تا سوم را به دست آوردند.
در وزن منفی ۴۷ کیلوگرم سارازاکری از خراسان رضوی، زهراقویانلویی از خراسان شمالی و مبینارمضانی از گیلان و تالیامقدسی از کردستان اول تا سوم شدند.
در ادامه و در وزن منفی ۵۱ کیلوگرم مریم پالیزدان از البرز، سیدسحرحسینی از سیستان وبلوچستان، مژده نژادخسرواز فارس و نرجس دانشگر از کهکیلویه وبویراحمد، در وزن منفی ۵۵ کیلوگرم، هانیه پورخسروانی از کرمان، فاطمه کریمی از فارس و زهراقاسمی از اصفهان به ترتیب مدال طلا، نقره و برنز مسابقات را کسب کردند.
درنهایت در وزن منفی ۶۰ کیلوگرم محدثه سلخوری از  قزوین، معصومه افتخاری از البرز، ستایش امن زاده از آذربایجان شرقی و ایدا فدایی از کهکیلویه وبویراحمد، در وزن منفی ۷۰ کیلوگرم زینب اجاقی از آذربایجان شرقی، محدثه سلطانیان از اصفهان، کلثوم شمسایی از کهکیلویه وبویراحمد و نادیااوشنی از همدان حایز مقام های اول تا سوم شدند.
گفتنی است تیم چهارمحال وبختیاری کاپ اخلاق مسابقات را بالای سر برد.

۴۶

کد خبر 1292530

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =