سازمان لیگ بدهی ۱۰۰ میلیونی را پرداخت کرد تا مراسم برگزار شود!

مراسم برترین‌های فصل ۹۸-۹۷ فوتبال ایران در حال برگزاری است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مراسم معرفی برترین‌های فصل ۹۸-۹۷ فوتبال ایران  قرار بود از ساعت ۱۶:۳۰ امروز (شنبه) در سالن اجتماعات هتل اسپیناس‌پلاس تهران برگزار شود و برترین‌های فصل گذشته فوتبال ایران در این مراسم معرفی شوند که مراسم با حدود دو ساعت تاخیر آغاز شد.

*ایرج عرب، گابریل کالدرون، شجاع خلیل زاده، احمد نوراللهی، سید جلال حسینی و محمد نادری نمایندگان پرسپولیس در این جشن هستند.

*وریا غفوری و جواد زرینچه از استقلال در این مراسم حضور دارند.

*مهدی تاج، ابراهیم شکوری و امیرعلوی رئیس، سرپرست دبیرکلی و سخنگوی فدراسیون هم برای حضور در این مراسم وارد محل برگزاری جشن شدند.

*وحید هاشمیان دستیار ویلموتس در تیم ملی هم یکی دیگر از مهمامانان ویژه این مراسم است.

*با اینکه نیم ساعت از ساعت اعلامی مراسم گذشته اما خبرنگاران اجازه حضور در سالن مراسم را ندارند. *سازمان لیگ برای برگزاری مراسم مجبور شد به هتل اسپیناس پلاس محل برگزاری این مراسم تسویه حساب کامل کند. سازمان لیگ یکصد میلیون تومان به هتل اسپیناس بدهکار بود که این مسئله باعث شده بود مسئولان این هتل اجازه برگزاری مراسم معرفی برترین‌ها را ندهند که با پرداخت مبلغ مورد نظر از سوی سازمان لیگ به هتل اسپیناس مهمانان وارد مراسم شدند.
 
*محمدرضا داورزنی معاون قهرمانی وزارت ورزش، حیدربهاروند رئیس سازمان لیگ فوتبال،سعید فتاحی مسئول سازمان لیگ برتر، هدایت ممبینی، عبدالکاظم طالقانی، محمدرضا اسلامیان و ... از دیگر حاضران در این مراسم هستند.
 
*مراسم پس از حدود دو ساعت تاخیر با پخش سرود جمهوری اسلامی ایران و قرائت قرآن شروع شد.
 
*در ادامه یک گروه هنری روی صحنه آمدند و به اجرای مراسم پرداختند.

256 43

کد خبر 1292719

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =