بهزاد نبوی: حسین شریعتمداری من را مثل صدام می‌داند/به عسگراولادی گفتم لازم نیست من جاسوس و دزد باشم تا نظراتم غلط باشد

بهزاد نبوی گفت: مطالب خلاف واقع کیهان بر اساس یک تفکر انحرافی است که می‌گوید بر صدام می‌شود هر دروغی را بست و این کار عین صواب است. ایشان بهزاد نبوی را هم مثل صدام می‌داند و به او بهتان می‌زند.

بهزاد نبوی در گفتگو با خبرآنلاین، درباره دلیل متهم شدنش به کمونیست بودن گفت: بعد از انقلاب طیف فکری مخالف من و همکارانم (طیف راست و طرفدار انقلاب و امام) دعواهایی با ما داشتند، که ماجرا ادامه پیدا کرد. سر کوپن با ما دعوا داشتند و می‌گفتند «کوپنیزم» یعنی همان کمونیزم، پس بهزاد نبوی کمونیست است.

>>>> در همین رابطه بیشتر بخوانید؛

نبوی: وقتی شهید رجایی گفت قرار است نخست‌وزیر شود،هر دو،خندیدیم!

نماینده مجلس ششم درباره دیدار با مرحوم عسگراولادی هم گفت: سال ۸۲ با کاروان خبرنگاران پارلمانی مجلس، به اتفاق همسرم، البته به خرج خودمان به سفر عمره رفته بودیم، خبرنگار حوزه مجلس روزنامه‌ رسالت با ما به حج آمده بود. ایشان می‌گفتند که آقای عسگراولادی هم اینجاست و دلش می‌خواست ما با هم یک دیدار داشته باشیم. من گفتم که حرفی ندارم، من با آقای عسگراولادی چند سال با هم در زندان هم سلولی بوده‌ام.

وی افزود: در آن دیدار من به مرحوم عسگراولادی گفتم خوب است شما به دوستانتان بگویید که لازم نیست بهزاد نبوی الزاما قاتل، دزد و جاسوس باشد و فساد اخلاقی و مالی داشته باشد تا دیدگاهش غلط باشد، می‌تواند هیچ‌کدام از این موارد نباشد، اما دیدگاهش فاسد باشد. مرحوم  مرا تأیید کرد و گفت که حق با شماست ولی متأسفانه بسیاری از دوستان چپ و راست قدیم و اصلاح طلب و اصولگرای فعلی قبول ندارند که یک آدمی ممکن است از نظر شخصی موجه باشد، اما با ما همفکر نباشد. منظورم از موجه این است که دزد، فاسق، فاسد، جاسوس و ... نباشد.

این چهره اصلاح‌طلب درباره مطالب حسین شریعتمداری و روزنامه کیهان علیه خودش هم گفت: من آقای شریعتمداری کیهان را می‌شناسم، فکرش را قبول ندارم، اما ایشان را آدم ناسالمی از این جهات نمی‌دانم. اینکه او در مورد من مطلبی می‌گوید که می‌داند خلاف است، بر اساس یک تفکر انحرافی است که می گوید بر صدام می‌شود هر دروغی را بست و این کار عین صواب است. ایشان بهزاد نبوی را هم مثل صدام می داند و به او بهتان می زند! نه اینکه ذاتا دروغگو و مفتری باشد.

۲۷۲۱۷

کد خبر 1292961

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =