مسئولان البرز در مسیر رونق تولید و کسب رضایتمندی مردم فرصتی برای پرداختن به حواشی مخرب ندارند

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: مجموعه مسئولان البرز نیز متحد و منسجم در راستای رونق تولید و کسب رضایتمندی مردم حرکت می کنند و در این مسیر فرصتی برای پرداختن به حواشی مخرب وجود ندارد.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی استانداری البرز: شهبازی در حاشیه بهره برداری از یک واحد تولیدی در نظرآباد بمناسبت هفته دولت با حضور معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر افزود: خرسندم از اینکه به همراه معاون محترم وزیر کشور در مراسم بهره برداری از یک واحد تولیدی حضور داریم.
وی با اشاره به نشست روز گذشته دولت و بخش خصوصی استان با حضور رییس اتاق بازرگانی کشور، ادامه داد: بخش خصوصی در البرز بالنده تر از همیشه پای کار است.
شهبازی گفت: بر اساس بیانات مقام معظم رهبری آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند و تولیدکنندگان رزمندگان جنگ اقتصادی هستند، با اقتدار بنا به تاکیدات رییس جمهور مبنی بر اینکه اتحاد و با هم بودن ما استکبار را به زانو در می آورد و بزودی از تحریم ها عبور می کنیم.
وی افزود: مجموعه مسئولان البرز نیز متحد و منسجم در راستای رونق تولید و کسب رضایتمندی مردم حرکت می کنند و در این مسیر فرصتی برای پرداختن به حواشی مخرب وجود ندارد.
استاندار البرز اضافه کرد: دولت توجه خاصی به البرز بعنوان استانی مهاجر پذیر، مولد و تامین کننده بسیاری از نیازهای پایتخت و سایر استان ها، دارد.
وی گفت: اتحاد، انسجام و حضور فعال بخش خصوصی در البرز سرمایه ای ارزشمند است.
شهبازی افزود: به امید خدا سال ۹۸ سال پیروزی نظام در جنگ اقتصادی است و مردم و مسئولان با با هم بودن و هم افزایی اسباب رشد و توسعه کشور را فراهم می کنند.

46

کد خبر 1293005

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =