برگزاری مسابقات استانی شطرنج رپید ریتینگ زیر۱۷۰۰ در مرکز علمی و کاربردی اروند

مسابقات شطرنج رپید به مناسبت روز پزشک، ویژه ریتینگ زیر۱۷۰۰ با مشارکت هیات شطرنج آبادان و آکادمی شطرنج اروند به میزبانی مرکز علمی و کاربردی منطقه آزاد اروند برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرآنلاین از آبادان، این مسابقات با شرکت ۱۰۴ نفر از سرتاسر استان در ۹ دور به روش سوئیس در محل دانشگاه علمی و کاربردی منطقه آزاد اروند به سرداوری نوید کمایی«رییس کمیته داوران هیات شطرنج استان خوزستان» برگزار شد و در پایان رقابت‌ها، نفرات برتر احکام و جوایز جوایز خود را دریافت کردند.

عبدالقادر بیت مشعل (شاه رخ اهواز) به عنوان قهرمان و همچنین کوروش نادری (آبادان) نایب قهرمان این دور از مسابقات شدند.

سیدمسلم خرم نسب (آبادان)، شهریار روحی- مقام چهارم، امیر نصاری (آبادان) و اصغر آقابابایی (آبادان) مقام های سوم تا ششم را به خود اختصاص دادند.

عباس کمالی (اهواز) به عنوان نفر برتر ریتینگ زیر ۱۵۰۰ و همچنین صادق قنبری به عنوان نفر برتر ریتینگ زیر ۱۲۵۰ دست یافتند.

سیمین ابراهیمی (ماهشهر) و ملینا انصاری (ماهشهر) مقام آوران اول تا دوم در بخش بانوان بودند.

نفرات اول تا دوم بالای ۵۰ سال به ترتیب علیرضا رفیع خلیل آبادی (دزفول) و مهران پیروزمندان (آبادان) بودند.

علیرضا سلیمانی مقدم (شاه رخ اهواز) و حسین آلبوغبیش (فرزین خرمشهر) به ترتیب، مقام اول و دوم بین ۱۴ تا ۱۲ سال را کسب کردند.

پارسا علی‌حق‌نژاد (آکادمی اروند آبادان) و ابولفضل فاضلی (فرزین خرمشهر) به ترتیب نفرات اول تا دوم بین ۱۲ تا ۱۰ سال بودند.

پارسا کمالی (اهواز) و حسین امیری نسب(آکادمی اروند آبادان) مقام های اول و دوم بین ۸ تا ۱۰ سال را از آن خود کردند.

امیرعلی باغبان (آکادمی اروند آبادان) و علی سلطان پور (آکادمی اروند آبادان) نفر اول و دوم زیر ۸ سال بودند.

کیان شیروی (آکادمی اروند آبادان) و محمد صمدی فروشانی (آکادمی اروند آبادان) نفر اول و دوم زیر ۶ سال شدند.

در پایان این رقابت بزرگ از احمد باورصاد «رییس مرکز علمی و کاربردی منطقه آزاد اروند» و همچنین مهدی  سلیمانی«مسئول امور ورزش و پژوهش مرکز علمی و کاربردی منطقه آزاد اروند» که کمک قابل توجهی در امر برگزاری این مسابقات داشتند با اهدای لوح سپاس تشکر و قدردانی شد.

مسئولان این دانشگاه از حمیدرضا اشترابه«مشاور اجرایی مدیرکل بنادر و دریانوردی خرمشهر»، احمدرضا ضرغامی«سرپرست اداره کل ورزش و جوانان منطقه آزاد اروند»، افشین جلیلیان«کارشناس اداره بنادر و دریانوردی خرمشهر»، کورش نادری «رییس هیات شطرنج آبادان» و میلاد پورعباس« دبیر هیات شطرنج آبادان» جهت حضور و اهدای جوایز در این دور از رقابت‌ها قدردانی کردند.

46

کد خبر 1293090

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =