تندگویان: چرا مانع حضور زنان در ورزشگاه شویم؟/ زنان از اول اسلام مرکب‌سوار بودند

ایرنا نوشت: معاون ساماندهی امور جوانان در واکنش به موتورسواری زنان، گفت: از اول اسلام، زنان مرکب سوار بودند اما امروز مرکبشان تغییر کرده است.

محمدمهدی تندگویان روز در نشست هفته دولت در جمع خبرنگاران افزود: از نظر ما جوانان تنها راه حل ایجاد وحدت هستند و باید بستر شور و نشاط آنها فراهم شود. 

معاون ساماندهی امور جوانان در واکنش به موتورسواری زنان، گفت: از اول اسلام، زنان مرکب سوار بودند اما امروز مرکبشان تغییر کرده است.

وی افزود: انجام موسیقی، تئاتر یا شرکت در ورزشگاهها از تفریحات سالم جوانان است و می شود از این طریق نشاط را  در میان جوانان ترویج کرد. 

تندگویان در واکنش به حضور زنان و دختران جوان در ورزشگاه ها، افزود: نباید در ایران آزادی های مشروط جوانان را منع کنیم. حضور بانوان در ورزشگاه آزادیپرا مشروع است و چرا باید مانع آن شویم؟ این مدل تفریحات کم هزینه ترین فرایند ایجاد تنوع و نشاط هستند و در کشور ما به صورت رایگان است پس چرا باید مانع شویم؟

وی اضافه کرد: اگر مشروع است چرا از مردم سلب می کنیم و اگر نامشروع، چرا یک عالمی به صورت شفاف نمیآید و راجع به این موضوع توضیح نمی دهد؟ احکام الهی و حدود آن مشخص است.

تندگویان گفت: بهتر است مستنداتمان را به صورت مشروع برای مردم بازگو کنیم.

۲۳۵۲۳۲
کد خبر 1293386

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =