اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در دورود/ کشف 2 کیلوگرم مواد مخدر

فرمانده انتظامی شهرستان دورود از کشف 2 کیلوگرم مواد مخدر در پی بازرسی از یکدستگاه خودرو در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان ، سرهنگ نبی اله قاسمی در این زمینه به خبرنگار خبرآنلاین در دورود گفت : پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان در اجرای طرح مبارزه با قاچاقچیان و سوداگران مرگ در پی وصول گزارش مردمی مبنی بر اینکه شخصی به هویت معلوم قصد دارد مقداری موادمخدر را با یکدستگاه خودروی تاکسی وارد شهرستان نماید بلافاصله با هماهنگی مقام محترم قضایی وارد عمل شدند.
وی افزود: مامورین با ایجاد تور ایست و بازرسی در ورودی شهر خودرو را شناسایی و توقیف و در بازرسی از آن مقدار ۲ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک که بصورت ماهرانه ای جاسازی شده بود کشف و یک نفر متهم را نیز دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان دورود با بیان اینکه در این خصوص پرونده تشکیل و موضوع تحت رسیدگی می باشد، موفقیت پلیس را در گرو همکاری خوب مردم با پلیس دانست و افزود: مبارزه با توزیع کنندگان مواد مخدر به منظور کاهش آسیب های اجتماعی از اولویت های اصلی و همیشگی و مطالبات به حق مردم است.
اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در نقاط آلوده
فرمانده انتظامی دورود همچنین از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در نقاط آلوده و جرم خیز با حضور پلیس های تخصصی و کوپ شهرستان خبر داد.
وی ادامه گفت: طرح پاکسازی در نقاط آلوده و جرم خیز سطح شهرستان توسط عوامل کوپ، پلیس های تخصصی و کارکنان ستادی با هدف ارتقاء امنیت اجتماعی به مرحله اجرا درآمد.
قاسمی  به اقدامات طرح مذکور اشاره کرد و افزود: در این راستا ۲۶ دستگاه خودرو و ۱۵ دستگاه موتورسیکلت توقیف و ۷۹ نفر معتاد، متهم تحت تعقیب مراجع قضایی و خرده فروش مواد مخدر دستگیر شدند.
سرهنگ قاسمی تصریح کرد:  کشف مقادیری انواع مواد مخدر ۲فقره سرقت منزل، یک فقره سرقت اماکن خصوصی،۳ فقره سرقت محتویات داخل خودرو و ۳ فقره سایر سرقت ها را از دیگر اقدامات این طرح اعلام کرد.
تقدیر از همکاری و همراهی مردم با پلیس
فرمانده انتظامی شهرستان دورود در پایان ضمن تشکر از مردم به خاطر گزارشات به موقع و همکاری با نیروی انتظامی اضافه کرد: اجرای طرح های مختلف پاکسازی بصورت ضربتی و غیرمترقبه در دستور کار پلیس قرار دارد و شهروندان می توانند با گزارش سریع و به موقع ناهنجاریهای اجتماعی از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 نقش موثری در تحکیم امنیت جامعه داشته باشند.
46
کد خبر 1293549

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =