فارس نوشت: طی حکمی از سوی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی عاطفه سعیدی‌نژاد به‌عنوان دبیر «کارگروه مهندسی فرهنگی عرصه تبلیغی زنان» این سازمان منصوب شد.

طی حکمی از سوی حجت‌الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی عاطفه سعیدی‌نژاد به‌عنوان «دبیر کارگروه مهندسی فرهنگی عرصه تبلیغی زنان» منصوب شد.

در این حکم انتصاب آمده است:

«فرهیخته ارجمند و انقلابی، سرکار خانم عاطفه سعیدی‌نژاد

در فصل نوین حرکت سازمان تبلیغات اسلامی و در راستای اجرای راهبرد «مردمی کردن تبلیغ» و با توجه به نقش مهم و محوری زنان در عرصه تبلیغ - چه به‌عنوان مبلغان دینی و چه به‌عنوان مخاطبان پرشمار تبلیغ دین - مهندسی فرهنگی این عرصه بیش از پیش لازم و ضروری به نظر می‌رسد.

بی‌تردید نگاه جدی و دقیق به الگوی زن تراز انقلاب اسلامی از منظر رهبر فرزانه انقلاب در طراحی هندسه این موضوع پر اهمیت، بسیار تعیین کننده و اثر گذار و بلکه معیار اصلی این طراحی است؛ از این روی به واسطه سوابق ارزنده و نیز اندیشه و روحیه انقلابی تان به‌عنوان «دبیر کارگروه مهندسی فرهنگی عرصه تبلیغی زنان» منصوب می شوید.

امید آنکه در پرتو الطاف الهی و به دعای حضرت ولیعصر (ارواحنا فداه) در انجام وظایف محوله توفیق یابید.
محمد قمی
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی»

۲۴۱۲۴۱

کد خبر 1293610

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • IR ۱۱:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
    0 0
    زن ها دوست دارن جای مرد ها را بکیرند ، بخدا از خدا مونه ، بیا از صبح تا شب بچرخند ولی مسولیت زندگی را هم قبول کنند ما هم میریم دنبال طرف شستن و سبزی پاک کردن و بچه داری ،نه هم از توبره و هم از کیسه بخورند