افتتاح ۲۲ پروژه دولتی در شهرستان اشتهارد

مهر نوشت: اشتهارد - فرماندار اشتهارد گفت: ۲۲ پروژه دولتی با اعتباری بالغ بر ۲۶ میلیارد تومان در این شهرستان بهره برداری می شود.

محمد کردی  به پروژه های که امروز در شهرستان اشتهارد افتتاح و کلنگ زنی می شود اشاره کرد و گفت: ۲۲ پروژه دولتی با اعتباری بالغ بر ۲۶ میلیارد تومان، بهره برداری می شود.

وی پروژه های گازرسانی و آبرسانی روستایی، طرح های هادی روستایی، روکش آسفالت مناطق شهری اشتهارد و یا تامین برق و اصلاح شبکه های برق رسانی را جزو ۲۲ پروژه دولتی اعلام کرد و گفت: اشتهارد، شهرستانی صنعتی است به همین منظور علاوه بر پروژه های دولتی، ۱۲۲ پروژه در بخش خصوصی افتتاح و کلنگ زنی می شود.

فرماندار اشتهارد اضافه کرد: از ۱۲۲ پروژه بخش خصوصی، ۱۰۸ پروژه با اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیارد تومان افتتاح می شود که بیشتر مربوط به  شرکت ها و واحدهای تولیدی است.

کردی تاکید کرد: اعتبار ۱۴ پروژه بخش خصوصی که امروز کلنگ زنی می شود نیز بالغ بر ۷۹۹ میلیارد تومان است.

وی با اشاره به اینکه یک پروژه نیز به صورت نمادین کلنگ زنی می شود، گفت: اعتبار این پروژه که به صورت ۱۰۰ درصدی قرار است توسط بخش خصوصی در شهرک صنعتی کوثر انجام شود بالغ بر ۴۵۰ میلیارد تومان است.

فرماندار شهرستان اشتهارد گفت: با افتتاح پروژه های هفته دولت در این شهرستان برای دو هزار و ۲۲۰ نفر اشتغال مستقیم ایجاد می شود.

۴۶

کد خبر 1293688

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =